شهرک صنعتی امیرکبیر

نصب ساندویچ پانل

شهرک صنعتی امیر کبیر در اواخر دهه 60 سال 1369 در غرب شهر اصفهان، کیلومتر 8 بزرگراه امام خمینی، بلوار عطاءالملک، به مساحت 127 هکتار توسط سازمان صنعت و بازرگانی شهرداری اصفهان طراحی و راه اندازی شد. فاز اول این مجموعه شامل 950 واحد صنعتی در 18 بلوک از اوایل دهه 70 شروع به فعالیت کرد و سپس فاز دوم با 5 بلوک پس از فعال شدن فاز اول آغاز شد. هم اکنون فاز سوم شهرک در دست مطالعه و طراحی است.

این شهرک با پوشش بیش از 1200 واحد صنعتی فعال و با اشتغال بیش از 5000 نفر نقش بسزایی در ارتقای تولید و صنعت استان و کشور داشته است.

یکی از ویژگی‌های بارز این شهرک وجود ظرفیت‌های ارزشمند انسانی به‌ویژه فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در کنار صنعتگران مجرب و دیگری قرار گرفتن واحدهای صنعتی مختلف با فعالیت‌های متنوع در کنار یکدیگر است.

به طوری که با کمترین جابجایی امکان استفاده از قابلیت های مختلف صنعتی وجود خواهد داشت.

این شهرک بسیاری از نیازهای صنعتی کشور از جمله قطعه سازی، قالب سازی، ماشین سازی، ساخت تجهیزات معدنی و … را تامین کرده است مانند ذوب آهن و فولاد مبارکه، فولاد خوزستان، صنایع پالایشگاهی و پتروشیمی، نیروگاهی، صنایع نظامی و خودروسازی، صنایع سیمان و کاشی و…

فاصله از اصفهان:

فاصله تقریبی شهرک تا اصفهان حدود 100 کیلومتر می باشد

نشانی:

غرب شهر اصفهان، کیلومتر 8 اتوبان امام خمینی، بلوار عطاالملک

لوکیشن دقیق شهرک صنعتی امیرکبیر

ساندویچ پانل موردنیاز شهرک صنعتی امیرکبیر

در این بین لازم به ذکر است که ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی سه گام یکی از اقلام مهم شهرک ها، سوله ها و ساختمان های صنعتی می باشد. از فوم پلی اورتان ، فوم XPS ،فوم پشم سنگ و فوم پشم شیشه … به عنوان عایق استفاده کرد.
انواع ورق استفاده شده در ساندویچ پانل
ورق گالوانیزه
ورق آلوزینک
ورق آلومینیوم
شما می توانید برای قیمت ساندویچ پانل در انواع مختلف با تیم مشاوران متخصص مرکز پانل تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید تا خریدی راحت و با بالاترین کیفیت ممکن داشته باشید

گالری شهرک صنعتی امیرکبیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید ساندویچ پانل

مشاوره و خرید ساندویچ پانل

کارشناس فروش رادفر

کارشناس فروش: خانم رادفر

شماره تماس: 09356387008

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

کارشناس فروش لواسانی

کارشناس فروش: خانم لواسانی

شماره تماس: 09129412344

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

Chat on WhatsApp