آرشیو مقالات سوله

سوله یکی از پر کاربرد ترین سازه های صنعتی است که در صنایع امروزی بسیار کاربرد دارند انواع سوله دارای متریال های مختلفی است در این بخش از وب سایت مرکز پانل به معرفی انواع سوله پیش ساخته با ساندویچ پانل می‌پردازیم با ما همراه باشید.

LSF سوله

سوله LSF

در این مطلب از مرکز پانل به برسی کلی درباره سوله LSF، کاربرد، مزایا و چیستی آن پرداخته ایم. پس با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

سوله قوسی یا UBM

سوله یو بی ام که به سوله آمریکایی نیز معروف است توسط شرکت MIC آمریکا اختراع شد و دستگاه یو بی […]

بیشتر بخوانید
سوله بتنی

سوله بتنی

سوله بتنی پیش ساخته از انواع سوله‌ها است و به این دلیل که ساختار آن از بتن تشکیل شده و به دلیل مقاومت و دوام بسیار بالای بتن؛ این نوع از سوله‌ گزینه‌های مناسبی برای ساخت و سازهای اداری، مسکونی، تجاری و یا صنعتی هستند.

بیشتر بخوانید

سوله دو طبقه

در این مطلب از سایت مرکز پانل قصد داریم تا در مورد سوله دو طبقه توضیحاتی برای شما عزیزان ارائه دهیم و شما را بیشتر با این نوع از سوله آشنا کنیم.

بیشتر بخوانید

سوله دست دوم

سوله ها سازه هایی هستند که با استفاده از فلز ساخته می‌شوند و دارای سقف های شیب داری اند که میتوان دراشکال مختلف ساخته شوند

بیشتر بخوانید
سوله مرغداری ساندویچ پانل

سوله مرغداری

سوله یکی از مهم ترین سازه هایی است که امروزه در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرد، یکی از کاربرد های مهم آن سوله مرغداری است

بیشتر بخوانید
سولی ورزشی

سوله ورزشی

سوله ورزشی دارای انواع متفاوتی می‌باشد، که می‌توان این سوله‌ها را به صورت از پیش ساخته شده نیز تهیه کرد. با ما همراه باشید

بیشتر بخوانید
سوله خرپا

سوله خرپا

در این مقاله از سایت مرکز پانل قصد داریم انواع اتاق حمل بار را به شما عزیزان معرفی کنیم و کاربرد هر کدام را برایتان شرح دهیم.

بیشتر بخوانید
بچه سوله

بچه سوله

در این مقاله می‌خواهیم با شما عزیزان بچه سوله را به توضیح مختصر و مفید توضیح دهیم و مزایا و کاربرد های و انواع آن را برای شما شرح دهیم.

بیشتر بخوانید
انواع سوله

انواع سوله

در مقاله های پیشن در مورد سوله توضیح دادیم در این مقاله قصد داریم تا برای شما عزیزان انواع سوله را معرفی کنیم

بیشتر بخوانید
contact email phone eita chat whatsapp chat