شهرک صنعتی دولت آباد

نصب ساندویچ پانل

این شهرک در دولت آباد و در شمال شهر اصفهان قرار دارد. این منطقه با ۱۷۰۰ هکتار یکی از بزرگترین مناطق صنعتی کشور می باشد. در شهرک صنعتی دولت آباد حدود ۲۰۰۰ کارخانه و کارگاه کوچک و بزرگ وجود دارد که بیش از ۲۰۰۰۰ نفر در آن ها مشغول به کار هستند. ۲۰ واحد صنفی فعال در شهرک صنعتی دولت آباد وجود دارد که صنایع عمده سنگ، آجر، ماشین آلات و قطعه سازی از مهمترین آنها می باشد.

مسافت شهرک تا اصفهان:

فاصله این شهرک تا میدان نقش جهان ۱۸ کیلومتر و حدود ۳۰ دقیقه است

نشانی:

شمال شهر اصفهان در محدوده شهر دولت آباد

لوکیشن شهرک صنعتی دولت آباد

شرکت ها و کارخانجات شهرک صنعتی دولت آباد:

یکی از مهمترین تولیدات این ناحیه صنعتی بیش از ۴۰۰ هزار تن آجر و ۳۰۰ هزار متر سنگ در ماه است که نزدیک به ۲۰ درصد از این تولیدات در استان اصفهان مصرف می شود. ۷۰ درصد به خارج از استان و ۱۰ درصد به خارج از کشور صادر می شود.

مدیران این واحدهای صنعتی بیشتر از اهالی محترم اصفهان و رضوانشهر می باشند. در حال حاضر توزیع واحدهای استخراج سنگ در اطراف جاده اصلی اصفهان، دولت آباد و حبیب آباد به شعاع ۱۰۰ تا ۴۰۰ متری از جاده اصلی و در مساحتی نزدیک به ۱۰۰ هکتار است. دارای تاییدیه شهرک صنعتی می باشد و در حدود ۱۴۰ واحد فرآوری سنگ ساختمانی در دولت آباد و شهرک صنعتی حبیب آباد موجود می باشد. به همین دلیل واحدها اکثراً در کنار جاده اصلی واقع شده اند.

واحدهای مستقر در این منطقه به تولید انواع سنگ ساختمانی مشغول هستند. بر اساس آخرین بررسی ها، از مجموع واحدهای استخراج سنگ در این منطقه حدود ۷ واحد سنگ گرانیت، ۱۰ واحد سنگ تراورتن، ۱۹ واحد انواع سنگ چینی و ۹۹ واحد تولید سنگ مرمریت تولید می کنند. همچنین واحدهای کارگاهی کوچکی نیز در منطقه وجود دارد که به انجام فعالیت های تکمیلی و انجام انواع فرآوری بر روی سنگ از جمله کنده کاری، ابزارسازی، پخ کاری، خاتم کاری، کنده کاری و … می پردازند. از نظر ماشین آلات و تکنولوژی موجود در کارخانجات می توان گفت که تعدادی از کارخانه ها مجهز به دستگاه اره و تولید سنگ اسلب با کیفیت بالا می باشند. بیشتر تولیدات این منطقه در بازارهای سنگ داخلی کشور توزیع می شود. به دلیل مجاورت این منطقه با شهر اصفهان و دسترسی آسان به آن، کارگاه ها و انبارهای سنگی زیادی در این منطقه وجود دارد. به طوری که در حدود ۳۰۰ کارگاه و انبار سنگ کوچک منطقه مشاهده شده است که یا مشغول عملیات تکمیل سنگ هستند و یا به عرضه انواع سنگ در سراسر کشور مشغول هستند.

ساندویچ پانل مورد نیاز شهرک صنعتی دولت آباد

در این بین لازم به ذکر است که ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی یکی از اقلام مهم شهرک ها، سوله ها و ساختمان های صنعتی می باشد. از ساندویچ پانل پلی اورتان ، پانلXPS ،فوم پشم سنگ و…به عنوان عایق استفاده کرد.
انواع ورق استفاده شده در ساندویچ پانل
ورق گالوانیزه
ورق آلوزینک
ورق آلومینیوم
شما می توانید برای قیمت ساندویچ پانل در انواع مختلف با تیم مشاوران متخصص مرکز پانل تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید تا خریدی راحت و با بالاترین کیفیت ممکن داشته باشید.

گالری شهرک صنعتی دولت آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید ساندویچ پانل

مشاوره و خرید ساندویچ پانل

کارشناس فروش رادفر

کارشناس فروش: خانم رادفر

شماره تماس: 09356387008

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

کارشناس فروش لواسانی

کارشناس فروش: خانم لواسانی

شماره تماس: 09129412344

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

Chat on WhatsApp