رویداد بزرگ صنعت ساختمان در امارات

نمایشگاه صنعت ساختمان دبی
نصب ساندویچ پانل

به گزارش خبرگزاری مرکز پانل به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور، این رویداد که از ۲۲ تا ۲۶ آذر ماه سال ۱۴۰۲ برگزار می شود، به عنوان بزرگترین رویداد صنعت ساختمان جهان معرفی می شود و در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار شده است.

در این رویداد مصالحی همچون «کاشی و سرامیک، سنگ ساختمان»، «طراحی، دکوراسیون داخلی، معماری»، «مصالح و مصالح ساختمانی، رنگ»، «سیستم های تهویه مطبوع و تهویه هوا»، «در، پنجره و نما»، «اکتشاف و خورشیدی» است. فناوری انرژی “، “شیرآلات بهداشتی و چینی بهداشتی” و “ماشین آلات ساختمانی و راهسازی” برگزار می شود.

نمایشگاه صنعت ساخت و ساز دبی Big۵ بزرگترین و موثرترین رویداد صنعت ساخت و ساز است که هر ساله به عنوان دروازه ای بین شرق و غرب جهان در مرکز تجارت جهانی شهر دبی عمل می کند. هدف از این رویداد ایجاد ارتباط بین جامعه جهانی ساخت و ساز و ارائه فرصت های نوآوری، دانش و کسب و کار برای توسعه صنعت، ارتباط و توسعه ذینفعان در این زمینه است.

هدف از این نمایشگاه تسریع پیشرفت در صنعت ساخت و ساز برای حمایت از رشد اقتصادی و ترویج محیط زیست سالم تر و پایدارتر در سراسر جهان است. این فرصت خوبی است تا شرکت های دانش بنیان و فناوران ایرانی بتوانند در پاویون ایران شرکت کنند. محصولات، خدمات و قابلیت های خود را ارائه و به نمایش بگذارند.

همچنین در این رویداد شرکت های بسیاری حضور داشتند که در صنعت ساندویچ پانل فعالیت دارند،

منبع: خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید ساندویچ پانل

مشاوره و خرید ساندویچ پانل

کارشناس فروش رادفر

کارشناس فروش: خانم رادفر

شماره تماس: 09356387008

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

کارشناس فروش لواسانی

کارشناس فروش: خانم لواسانی

شماره تماس: 09129412344

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

Chat on WhatsApp