صادرات ساندویچ پانل | شرایط صادرات

calendarتاریخ انتشار: جولای 28, 2022
writer-maleنویسنده: ادمین
speech-bubble-with-dots تعداد نظرات:0
صادرات ساندویچ پانل
نصب ساندویچ پانل

یکی از اصلی ترین مسائل امروز صادرات ساندویچ پانل به کشور های همسایه است، تیم مرکز پانل با داشتن نییروی متخصص در این زمینه به شما عزیزان کمک خواهد کرد.

بسته بندی محصول برای صادرات خیلی مهم است تیم مرکزپانل با جدید ترین تکنولوژی روز به شما کمک خواهد کرد تا محصول خود را به دور ترین نقاط بدون داشتن هیچ گونه تغییر و آسیب ارسال کنید.

همچنین تمام ساندویچ پانل ها فروخته شده توسط مرکزپنل دارای گارانتی و ضمانت است که به شما این اطمینان را میدهد یک محصول سالم را به دست شما عزیزان خواهیم رساند.

ساندویچ پانل دیواری و سقفی برای ساخت سوله در کشور های همسایه مورد استفاده قرار میگیرد.

تیم مرکز پانل به شما در صادرات ساندویچ پانل به ترکمنستان، صادرات ساندویچ پانل به عراق، صادرات ساندویچ پانل به گرجستان، صادرات ساندویچ پانل به پاکستان، صادرات ساندویچ پانل به عمان، صادرات ساندویچ پانل به عربستان، صادرات ساندویچ پانل به دبی، صادرات ساندویچ پانل به ارمنستان و تمام کشور های همسایه به شما عزیزان کمک خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاعات از چگونگی ارسال پانل ساندویچ به کشور های دیگر و همسایه می‌توانید با مشاورین فروش ما درتماس باشید تا شرایط صادرات ساندویچ پنل را به شما اطلاع بدهند.

قیمت ساندویچ پانل صادراتی

همانند همه محصولات که از کشور خارج می‌شوند مالیات های متعدد از جمله مالیات تولید مالیات صادرات به آن اختصاص داده خواهد شد تیم مرکز پانل تمام این موارد را به صورت کامل برای شما حساب خواهد کرد و به صورت کلی هزینه مورد نیاز برای صادرات پانل مورد نظر شما را اعلام خواهد کرد.

برای مشاهده لیست قیمت انواع ساندویچ پانل می‌توانید به صفحه بروید.

برخی از شرکت‌ها که مشتری مرکزپانل ایران هستند

1- شرکت اسکای جورجیا : این شرکت در زمینه حمل و نقل هوایی در شهر تفلیس فعالیت دارد و یک شرکت هواپیمایی در کشور گرجستان است که با تیم مرکز پانل به صورت مستقیم فعالیت دارد.

2- شرکت فلای جرجیا: یک شرکت فعال در صنعت هواپیمایی و حمل و نقل در کشور گرجستان است که یکی از مشتریان ساندویچ پانل قدیمی شرکت مرکزپانل در ایران محسوب می‌شود.

3-شرکت ترکمنستان ایرلاین: یکی دیگر از مشتریان مستقیم ساندویچ پانل در ایران که توسط مرکزپانل ساندویچ پانل های مورد نیاز خود را تامین میکند شرکت هواپیمایی دولتی کشور ترکمنستان است که در زمینه ساخت سوله و آشیانه هواپیماها از ساندویچ پانل مرکزپنل استفاده شده است.

4- هواپیمایی امارات (ماشین کابلی): شرکت هواپیمایی امارات متحده عربی یکی دیگر از مشتریان مرکزساندویچ پانل ایران است، از ساندویچ پانل برای ساخت جایگاه های ماشین های حمل که به صورت کابل جابهجا می‌شوند در سطح فرودگاه از پانل استفاده شده است که توسط تیم مرکزپانل صادر شده است.

شرایط ساندویچ پانل صادراتی چیست؟

مرکز پانل به عنوان مرجع فروش ساندویچ پانل دیواری و سقفی در ایران این امکان را به مشتریان خود میدهد تا بتوانند محصولات خود را به راحتی به کشور های همسایه ایران در سریع ترین زمان ممکن ارسال کنند.

ارسال به کشور های خارج از ایران چگونه است؟

تیم مرکز پانل با در دست داشتن جدید ترین تکنولوژی های بسته بندی و ارسال به کشور های همسایه و کشور های اروپایی دارای نماد اطمینان در ارسال و کیفیت است برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز پانل در ارتباط باشید.


کانکس پیش ساخته

کانکس پیش ساخته یا پیش مونتاژ

چرا از کانکس پیش ساخته استفاده می‌کنیم؟ دلیل اصلی استفاده از کانکس پیش مونتاژ داشتن کیفیت بالا، متراژ بالا، سرعت […]

سوله چیست؟

سوله چیست؟

به زبان ساده، به سازه‌ای که سقف شیب‌دار داشته باشد، سوله می‌گویند. به طور متداول، از سوله‌ها، برای اسکلت ساختمان، […]

هزینه نصب ساندویچ پانل

هزینه و دستمزد نصب ساندویچ پانل

هزینه و دستمزد نصب یا اجرا در انواع مصالح ساختمانی یکی از بخش های اصلی پس از خرید محصول است، […]

نصب ساندویچ پانل سردخانه

نصب ساندویچ پانل سردخانه

نصب ساندویچ پانل سردخانه پس از خرید و انتخاب نوع پانل از بخش های بسیار مهمی است که باید به […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

contact email phone eita chat whatsapp chat