انواع فلاشینگ و نبشی

نصب ساندویچ پانل

هر نوع پوششی که برای پوشاندن نقاط کار استفاده می شود اصطلاحا فلاشینگ یا نما گفته میشود . این محصول فولادی را با خم کردن ورق های گالوانیزه تهیه و تولید می‌کنند . فلاشینگ نما معمولا در کارگاهای خم کاری تولید می‌شود. این محصول با ورق های آهنی ، فلزی ، آلومینیوم و گاهی استیل تولید می‌‌شود. و قیمت این محصول ها متفاوت می باشد.

معمولا از ورق های آهنی (گالوانیزه ) استفاده می شود زیرا هم کیفیت خوب و مناسبی دارد هم به لحاظ قیمتی مقرون به صرف است .و ضخامت این ورق از 0.5 میل تا 2میل می‌باشد.این محصول دارای طرحها و رنگهای مختلف می‌باشد. نصب این محصول به روی آخرین قطعه شیروانی وصل می‌شود و در زیر آن قرار می‌گیرد.

مزایای استفاده از فلاشینگ : نکته مهمی که میتونم ازش یاد کنم این که ساختمان در موقع بارش و برف کثیف نمی‌شود وشیروانی یه آب بندی مناسبی دارد و نکته بعدی اینکه تمام اتصالات پانل ساندویچ پوشانده می‌شود ودر مواقع باد و طوفان مانع پیچیدن باد می‌شود به همین دلیل توصیه ما برای دوستانی که ساختمان و سازه خود در شمال کشور که رطوبت بارندگی وباد زیاد است از این محصول برای سازه خود استفاده کنید .

انواع فلاشینگ

  1. فلاشینگ مدل یو (u)
  2. فلاشینگ مدل نبشی
  3. فلاشینگ مدل سه پله
  4. فلاشینگ مدل تاج

فلاشینگ ساندویچ پانل مدل یو به شکل u  می‌باشد با زاویه 90 درجه با حاشیه هایی که انحنای آن کمی به سمت داخل است .و در ابعاد و رنگهای مختلف قابل تولید می‌باشد .

فلاشینگ مدل نبشی لبه های خمیده در داخل یا خارج دارد که در زیبایی و مقاومت آن نقش بسزایی دارد .این نوع در رنگ ها ، ابعاد و ضخامت قابل تولید می‌باشد. و اینکه لبه گوشه ها به سمت داخل یا خارج باشند بستگی به نوع ترسیم آنها دارد . این نوع از فلاشینگ ها را میتوان به صورت داخلی و خارجی رنگ آمیزی کرد .

فلاشینگ الو یا فلاشینگ مدل سه پله که با زاویه 90 درجه تولید وبه شکل  zعرضه می‌شود این مدل از ورود آّب به محیط جلوگیری می‌کند و در ابعاد و رنگهای مختلف تولید می‌شود.از دیگر ویژگی‌های آن میتوان به لبه‌های منحنی آن اشاره کرد .

فلاشینگ مدل تاج ، در زوایای خاصی تولید می‌شود .این مدل در رنگ‌ها ، طرحها و سایزهای مختلف تولید می‌شود.این مدل از

سه قسمت رویه ، فوم آب بندی و زیره تشکیل شده است و به همین دلیل کاربردهای مختلفی دارد و در این مدل قطعات مختلفی

‌بکار برده می‌شود .

قیمت فلاشینگ‌ها

قیمت فلاشینگ نما به عوامل مختلفی بستگی دارد . یکی از عوامل تاثیر گذار به روی آن کیفیت و نوع ورق استفاده شده در تولید آن می‌باشد .به عنوان مثال اگر ورق سیاه در ساخت آن استفاده شده باشد قیمت آن ارزانتر و اگر ورق آلومینیومی در آن بکار رفته باشد قیمت آن بالاتر می رود چون کیفیت این دو ورق باهم متفاوت است .

برای قیمت به روز شده لطفا با مشاوران ساندویچ پانل مرکز تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید ساندویچ پانل

مرکز پانل ساید بار

مشاوره و خرید ساندویچ پانل

کارشناس فروش لواسانی

کارشناس فروش: خانم لواسانی

شماره تماس: 09129412344

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

کارشناس فروش رادفر

کارشناس فروش: خانم رادفر

شماره تماس: 09356387008

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

Chat on WhatsApp