شهرک صنعتی گلگون

calendarتاریخ انتشار: سپتامبر 18, 2022
writer-maleنویسنده: ادمین
speech-bubble-with-dots تعداد نظرات:0
نصب ساندویچ پانل

شهرک صنعتی گلگون با مساحتی حدود 70 هکتار و با بیش از 1300 واحد صنعتی، تجاری و خدماتی یکی از شهرک های صنعتی بسیار فعال در حاشیه شهر تهران است که مشاغل مختلف صنعتی و کارگاهی اعم از تولیدی و خدماتی را در خود جای داده است. ، و همیشه مورد توجه عموم صنعت گران است.

لوکیشن دقیق شهرک صنعتی گلگون

در کنار تمامی امکانات زیربنایی، یکی از ویژگی های این شهرک صنعتی طراحی و ساخت سوله و سالن است. در 6 نوع یا سایز سالن از 150 تا 540 متر ساخته شده است و محل مناسبی برای اجاره انبارها و فعالیت کارگاه های صنعتی و خدمات صنعتی می باشد.

سوله ها به صورت یکنواخت طراحی و ساخته شده اند و تنها از نظر اندازه با هم تفاوت دارند. خیابان سازی اصولی و سهولت در تردد، نظم و مقررات داخلی و امنیت شهرک از نکات مثبت این شهرک است و وجود اماکن و آرامش خدمات واحدهای صنعتی را فراهم می کند. وجود تالارها و سوله ها با کاربری های مختلف باعث خرید سوله و اجاره کارگاه و خرید و اجاره انبارهای مختلف می شود و همواره متقاضیان قابل توجهی را در طول سال برای خرید یا اجاره سوله و سالن به سوی خود جذب می کند.

تمامی املاک این شهرک دارای اسناد مالکیت خصوصی حقیقی یا حقوقی می باشند و معاملات ملکی در این شهرک به راحتی امکان پذیر است. از دیگر ویژگی های این شهرک، امتیاز احداث ساختمان با سطح اشغال حدود 90 درصد است که هم برای تضمین حداکثری یک ساختمان مفید و هم از نظر ارزش افزوده حائز اهمیت می باشد. این شهرک دارای کلیه امکانات از قبیل آب، برق، گاز و تلفن می باشد که واحدها با توجه به نیاز و مصارف مجهز به امکانات هستند.

شهرک صنعتی گلگون به مساحت بیش از 600 هکتار و در 3 فاز در حال بهره برداری است. در حال حاضر فازهای 1 و 2 شهرک فعال بوده و واحدهای آن در فازهای مختلف از جمله شیمیایی، فلزی، خدماتی، مواد غیرفلزی، صنایع غذایی، نساجی و … مشغول به فعالیت هستند.

در حال حاضر از 203 قراردادی که منعقد شده است حدود 132 واحد به بهره برداری رسیده و حدود 12 واحد دیگر نیز در حال ساخت است.

مهمترین مزیت های مجتمع صنعتی گلگون

مسیر دسترسی ویژه آن این است که این شهرک در مجاورت اتوبان همت و آزادگان واقع شده است همچنین در مجاورت اتوبان کرج، جاده قدیم کرج، جاده مخصوص کرج قرار گرفته است که باعث می شود.این شهرک به طور همزمان به تهران و کرج دسترسی بسیار خوبی دارد.

شرکت گلگون به عنوان نماینده صنف سازندگان فلزی از طرح ساماندهی صنایع فرآورده های فلزی حمایت می کند که در جامعه تولید مصنوعات فلزی با سرمایه اندک صدها میلیارد ریال در تولید کلان مصرف می کند و صنعت گلگون را تولید می کند. مجموعه ای در قالب یک سازمان است.او یک تعاونی تاسیس کرد و از این رو نقش بسزایی در اقتصاد کشور ایفا می کند.

اطلاعات مکان و مشخصات

مجموعه گلگون ۱۸ سال پیش ساخته شده است

مساحت زمین این مجموعه 65 هکتار می باشد.

لازم به ذکر است که این مجموعه دارای 1000 واحد صنعتی و بیشتر می باشد که در مشاغل مختلف فعالیت دارند.

آدرس شهرک صنعتی گلگون

تهران کیلومتر 12 جاده قدیم کرج

ساندویچ پانل برای شهرک صنعتی گلگون پیشنهاد میشود

برای خرید ساندویچ پانل و راه اندازی کارگاه یا کارخانه در این شهر بزرگ صنعتی باید از پانل هایی با مقاومت بالا در مقابل آفتاب و هوای گرم و خشک استفاده کرد.

ساندویچ پانل سقفی و دیواری با ورق ساندویچ پانل گالوانیزه و فوم ساندویچ پانل XPS انتخاب عاقلانه ای برای این آب و هوا و موقعیت مکانی است که می تواند تا سالیان متمادی دوام بیاورد. دومین نکته ای که در خرید ساندویچ پانل برای این شهر صنعتی باید به آن توجه کرد رنگ پنل آن است، برای ماندگاری بیشتر از رنگ های تیره ترجیحا سفید استفاده نکنید.

گالری تصاویر شهرک صنعتی گلگون


کانکس پیش ساخته

کانکس پیش ساخته یا پیش مونتاژ

چرا از کانکس پیش ساخته استفاده می‌کنیم؟ دلیل اصلی استفاده از کانکس پیش مونتاژ داشتن کیفیت بالا، متراژ بالا، سرعت […]

سوله چیست؟

سوله چیست؟

به زبان ساده، به سازه‌ای که سقف شیب‌دار داشته باشد، سوله می‌گویند. به طور متداول، از سوله‌ها، برای اسکلت ساختمان، […]

هزینه نصب ساندویچ پانل

هزینه و دستمزد نصب ساندویچ پانل

هزینه و دستمزد نصب یا اجرا در انواع مصالح ساختمانی یکی از بخش های اصلی پس از خرید محصول است، […]

نصب ساندویچ پانل سردخانه

نصب ساندویچ پانل سردخانه

نصب ساندویچ پانل سردخانه پس از خرید و انتخاب نوع پانل از بخش های بسیار مهمی است که باید به […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

contact email phone eita chat whatsapp chat