شهرک صنعتی خوانسار

نصب ساندویچ پانل

یکی دیگر از شهرک های صنعتی اصفهان در کیلومتر پنجم جاده خوانسار – گلپایگان قرار دارد. شهرک صنعتی خوانسار در شهرستان خوانسار در زمینی به مساحت 69 هکتار می باشد. بیش از نیمی از این مساحت مختص واحدهای صنعتی است. شهرک صنعتی خوانسار تاکنون توانسته است سرمایه گذاران بسیاری را به این منطقه جذب کند.

برای بیشتر دیده شدن در شهرک صنعتی خوانسار می‌توانید با تبلیغات بیلبورد در سایت مرکز پانل ایران خدمات و محصولات خود را به نمایش عموم قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

عمده ترین واحدهای تولیدی این منطقه مربوط به مصالح و مواد معدنی و سنگ های ساختمانی می باشد. بیش از ۳۰۰ واحد صنعتی در این شهرک صنعتی در اصفهان به بهره برداری رسیده است. برای این شهرک کلیه امکانات برق و گاز و تلفن تعیین شده و تاکنون توانسته برای تعداد زیادی از مردم منطقه شغل ایجاد کند.

شهرک صنعتی خوانسار توانسته است اهداف اقتصادی کشور را پشتیبانی کند. تولیدات شرکت های این شهرک صنعتی توانسته بازارهای داخلی را به خود اختصاص دهد و البته برخی از محصولات نیز به بالاترین سطح صادر می شود.

نشانی:

شهرک صنعتی خوانسار در کیلومتر 5 جاده خوانسار گلپایگان قرار دارد.

لوکیشن شهرک صنعتی خوانسار

ساندویچ پانل موردنیاز شهرک صنعتی خوانسار

در این بین لازم به ذکر است که ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی یکی از اقلام مهم شهرک ها، سوله ها و ساختمان های صنعتی می باشد. از فوم پلی اورتان ، فوم XPS ،فوم پشم سنگ و فوم پشم شیشه … به عنوان عایق استفاده کرد.
انواع ورق استفاده شده در ساندویچ پانل
ورق گالوانیزه
ورق آلوزینک
ورق آلومینیوم
شما می توانید برای قیمت ساندویچ پانل در انواع مختلف با تیم مشاوران متخصص مرکز پانل تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید تا خریدی راحت و با بالاترین کیفیت ممکن داشته باشید

گالری شهرک صنعتی خوانسار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید ساندویچ پانل

مشاوره و خرید ساندویچ پانل

کارشناس فروش رادفر

کارشناس فروش: خانم رادفر

شماره تماس: 09356387008

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

کارشناس فروش لواسانی

کارشناس فروش: خانم لواسانی

شماره تماس: 09129412344

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

Chat on WhatsApp