کانکس مدیریتی

calendarتاریخ انتشار: نوامبر 12, 2022
writer-maleنویسنده: ادمین
speech-bubble-with-dots تعداد نظرات:0
نصب ساندویچ پانل

کانکس یکی از سازه‌های پیش‌ساخته هست که امروزه استفاده زیادی دارد و دارای مدل‌های متفاوتی هست  که به صورت کلی به دو دسته کانکس ساندویچ پانل و کانکس ورقی تقسیم می‌شود در این مقاله ما به مدل کانکس مدیریتی می‌پردازیم.

در محل‌هایی که نیاز به کادر اداری دارد؛ مانند دفتر پروژه‌ها و دفتر اداری کارخانه که به عنوان اتاق مدیر عامل یا مدیر پروژه به کار می‌رود و در بعضی از موارد هم به دلیل نبود فضا و کم بودن فضای اداری یا به دلایلی نیاز به جدا کردن بخش مدیریتی از دیگر قسمت‌ها نیاز به وجود کانکس مدیریتی است که در ادامه این مقاله به شرایط و مزایای کانکس مدیریتی می‌پردازیم.

مدل‌های کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی دارای انواع مختلفی هست که هر کدام با شرایط محیطی به کار می‌رود. کانکس مدیریتی به چند دسته تقسیم می‌شود که شامل: کانکس مدیریتی لوکس، کانکس مدیریتی کلبه‌ای، کانکس مدیریتی شیشه‌ای و کانکس مدیریتی کارگاهی است.

نوع ساخت کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی به طوری ساخته می‌شوند که فضای داخل آن به مقداری باشد که یک بخش انتظار داشته باشد، زیرا که ممکن است ملاقات کنندگان بیش از یک نفر باشند و یک میز به عنوان میز منشی در آن جای بگیرید. همین طور فضا باید طوری باشد که در شأن مدیران و ملاقات کنندگان یک مدیر باشد. همچنینی در صورت امکان دارای فضایی برای اتاق کنفرانس باشد تا محلی برای تشکیل جلسات باشد و همین‌طور بخشی به عنوان آبدارخانه باشد تا امکان پذیرایی سریع و بهتر برای مهمانان باشد.

کف کانکس مدیریتی باید سرامیک رنگ روشن باشد تا به راحتی نظافت شود و در هنگام مراجعه مکرر لرزش ایجاد نکند، همچنین رنگ دیوار داخلی روشن و رنگ پرده‌ها کمی تیره‌تر از دیوار باشد. نمای بیرونی ساختمان اداری باید به گونه‌ای باشد که دفتر مدیریت از فاصله دور قابل تشخیص باشد و از نظر طرح و مصالح به کار رفته با سازه‌ پیش ساخته و ساختمان‌های هم‌جوار متفاوت باشد.

چه نوع فضاهایی برای کانکس مدیریت مناسب نمی‌باشد؟

از آنجایی که این کانکس مدیریتی دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است و معمولاً از مصالح حساس و ظریف‌تری نسبت به سازه کارگاهی تولید می‌شود. استفاده از آنها در محیط‌هایی که مستقیماً در مجاورت عملیات ساختمانی یا فعالیت‌هایی هستند که احتمال ریزش مواد یا جرم‌های صنعتی روی آن وجود دارد، مناسب نیست. چرا که باعث کاهش شدید عمر سازه و تخریب آن می‌شود.

نتیجه

کانکس مدیریتی در مکان‌هایی که فضای کافی برای بخش اداری ندارد یا برای دفاتر مدیریتی کارخانه و دفاتر پروژه‌ها استفاده می‌شود و به دلیل استفاده از مصالح خاص در فضایی باید قرار بگیرد که امکان ریزش مصالح و صدمه دیدن نباشد تا طول عمر طولانی‌تری داشته باشد.

قیمت کانکس مدیریتی

برای به دست آوردن قیمت ساندویچ پانل و اطلاعت بیشتر می‌توانید با مشاورین ما تماس گرفته مشاوره رایگان دریافت کنید.


کانکس پیش ساخته

کانکس پیش ساخته یا پیش مونتاژ

چرا از کانکس پیش ساخته استفاده می‌کنیم؟ دلیل اصلی استفاده از کانکس پیش مونتاژ داشتن کیفیت بالا، متراژ بالا، سرعت […]

سوله چیست؟

سوله چیست؟

به زبان ساده، به سازه‌ای که سقف شیب‌دار داشته باشد، سوله می‌گویند. به طور متداول، از سوله‌ها، برای اسکلت ساختمان، […]

هزینه نصب ساندویچ پانل

هزینه و دستمزد نصب ساندویچ پانل

هزینه و دستمزد نصب یا اجرا در انواع مصالح ساختمانی یکی از بخش های اصلی پس از خرید محصول است، […]

نصب ساندویچ پانل سردخانه

نصب ساندویچ پانل سردخانه

میانگین رای بازدید کنندگان این صفحه :5 نصب ساندویچ پانل سردخانه پس از خرید و انتخاب نوع پانل از بخش […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

contact email phone eita chat whatsapp chat