تولیدی ساندویچ پانل در خوزستان | خرید ساندویچ پانل خوزستان

نصب ساندویچ پانل

در این مطلب از وب سایت مرکز ساندویچ پانل ایران به معرفی برترین تولید کنندگان و پروژه های انجام شده با استفاده از ساندویچ پانل می‌پردازیم.

همانطور که میدانید ساندویچ پانل نوعی مصالح است که امروزه کاربرد بسیار دارد، پانل ساندویچ برای ساخت انواع سوله، ویلا پیش ساخته، کانکس و… استفاده می‌شود.

استفاده از ساندویچ پانل در شهر خوزستان به دلیل داشتن گرمای زیاد مرسوم است و در سال های گذشته از ساندویچ پانل برای ساخت انواع سردخانه در شهر خوزستان از ساندویچ پنل استفاده شده است.

در ادامه برخی از پروژه هایی که بر پایه ساندویچ پانل ساخته شده است را مشاهده می‌کنید.

شرکت آبان بسپار توسعه

شرکت آبان بسپار توسعه

شرکت آبان بسپار توسعه یکی از شرکت هایی است که برای سقف سوله خود از ساندویچ پانل سقفی استفاده کرده است. این شرکت در زمینه تولید لوله های پلیمری در حال حاضر فعال است. این شرکت در 17 کیلومتری جاده اهواز به آبادان بنا شده است.

شرکت پاک چوب

گروه صنعتی پاک چوب یکی دیگر از شرکت هایی است که در زمینه تولید انواع صنایع چوبی مانند ام دی اف فعالیت دارد. استفاده از ساندویچ پانل دیواری برای ساخت دیوار سوله و استفاده از ساندویچ پانل سقفی برای ساخت سقف سوله در این مجموعه به کار گرفته شده است.

شرکت پاک چوب

نکات خرید ساندویچ پانل در خوزستان

ساندویچ پانل در شهرخوزستان به دلیل کاربرد بسیاری که دارد سبب شده است تا شرکت های تولیدی مختلفی در حوزه ساندویچ پنل در اطراف این شهر فعالیت کنند همین موضوع سبب شده است تا محصولات متنوعی برای پنل دیوار و سقف شاهد باشیم.

به همین دلیل قبل از خرید از اعتبار و کیفیت محصولات تولیدی مورد نظر اطمینان حاصل نمایید، خرید ساندویچ پانل بی کیفیت می‌تواند به سازه شما در طولانی مدت آسیب جدی وارد کند.

ساندویچ پانل پیشنهادی در خوزستان

یکی از مشکلات اصلی خریداران ساندویچ پانل در خوزستان قبل از انتخاب محصول نوع آن است فوم استفاده شده مدل های مختلف دارد به همین علت باید حتماً نوع کاربری خود را بررسی کنید.

برای خرید ساندویچ پانل یا فروش ساندویچ پانل تیم مرکز پانل همراه شما عزیزان است و به صورت رایگان خدمات مشاوره مجموعه در اختیار شما عزیزان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید ساندویچ پانل

مشاوره و خرید ساندویچ پانل

کارشناس فروش رادفر

کارشناس فروش: خانم رادفر

شماره تماس: 09356387008

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

کارشناس فروش لواسانی

کارشناس فروش: خانم لواسانی

شماره تماس: 09129412344

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

Chat on WhatsApp