سوله مرغداری

سوله مرغداری ساندویچ پانل
نصب ساندویچ پانل

سوله یکی از مهم ترین سازه هایی است که امروزه در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرد، یکی از کاربرد های مهم آن سوله مرغداری است که برای نگهداری انواع جوجه و مرغ کاربرد دارد در ادامه این مقاله از مرکز پانل به معرفی این نوع سوله که به وسیله ساندویچ پانل ساخته می‌شود می‌پردازیم.

ساخت سوله مرغداری

این نوع سازه به دلیل حساسیت بالایی که دارد باید با دقت ساخته شود و عایق بندی های آن باید اصولی باشد، چرا که به مرور زمان دچار مشکل برای دام نشود.

استفاده از سازه پیش ساخته یعنی ساندویچ پانل یکی از موارد مهم و پرکاربرد در ساخت سوله مرغداری است.

ساندویچ پانل دیواری برای بخش دیوار سوله مرغداری کاربرد دارد که عایق برودت سرما و گرما خوبی است تا در فصول مختلف برای مرغ ها مشکل ایجاد نشود.

سقف ساندویچ پانل هم برای قسمت بام سوله مورد استفاده قرار می‌گیرد تا از نظر سقف هم بتوانیم یک سازه عایق داشته باشیم تا در فصول مختلف سال بتونه به خوبی دمای محیط را حفظ کند.

اندازه متراژ سوله مرغداری

در ابتدا امر شما باید زمین مورد نظر خود را از نظر متراژ تراز بندی و اندازه گیری کنید، پس از آن متراژ سوله مرغداری که میخواهید در داخل آن احداث کنید را بررسی و اعلام نماید در این مرحله باید اقدام به خرید ساندویچ پانل نمایید (اگر در رابطه با ساندویچ پانل اطلاعات کافی ندارید می‌توانید به مقاله مراجعه کنید).

پانل ساندویچ امروزه دارای برندهای متنوع ای است که از نظر کیفیت می‌توانیم به ساندویچ پانل تونیکس اشاره کنیم البته برند های دیگر مانند پانل ماموت، پانل مهران، پانل کبیر، پانل مهدی و…. هم در بازار موجود است اما در حال حاضر تنها برندی که ساندویچ پنل مناسب برای مرغ داری را تولید می‌کند شرکت تونیکس است.

ساندویچ پانل مناسب مرغداری

پانل ساندویچ انواع مختلفی دارد معمولاً ساندویچ پنل را بر حسب فوم به کار رفته و جنس ورق پانل دسته بندی می‌کنند در این دو مورد انواع مختلفی داریم که باتوجه به نیاز شما باید تهیه شود. برای یک سوله مرغداری بهتر است از ساندویچ پانل اکس‌پی‌اس یا ساندویچ پانل پلی استایرن استفاده دو عایق نام برده شده دارای مقاومت بالا در برابر برودت و از نظر قیمتی نسبت به دیگر فوم های ساندویچ پانل ارزان تر است.

اگر هنوز هم در رابطه با اطلاعات کافی ندارید می‌توانید به مقاله انواع فوم ساندویچ پانل مراجعه کنید یا با مشاورین مرکز پانل در ارتباط باشید.

ورق ساندویچ پانل مورد نیاز برای یک سوله مرغداری با توجه به شرایط جوی و محیطی منطقه باید انتخاب شود در مناطق گرم و خشک و معتدل بدون رطوبت از ورق گالوانیزه استفاده می‌شود و در مناطق دارای رطوبت باید از ورق آلوزینک استفاده شود تا در طولانی مدت دچار زنگ زدگی نشود.

اجراء و نصب سوله مرغداری

میشه گفت از اصلی ترین و آخرین مرحله پس از خرید و اندازه گیری متراژ سازه نوبت به نصب سوله می‌رسد، نصب یکی از بخش های حساس تلقی می‌شود که باید به آن توجه زیادی کرد.

استفاده از یک تیم متخصص نصاب ساندویچ پانل سبب می‌شود تا سوله مرغداری شما به خوبی آب بندی و درز بندی شود تا در فصول بارندگی و… دچار مشکل نشوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با در رابطه با خرید ساندویچ پانل و نصب ساندویچ پانل مرغداری می‌توانید با مشاورین مرکز پانل ایران در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید ساندویچ پانل

مشاوره و خرید ساندویچ پانل

کارشناس فروش رادفر

کارشناس فروش: خانم رادفر

شماره تماس: 09356387008

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

کارشناس فروش لواسانی

کارشناس فروش: خانم لواسانی

شماره تماس: 09129412344

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

Chat on WhatsApp