شهرک صنعتی سگزای

نصب ساندویچ پانل

این شهر در فاصله تقریبی 35 کیلومتری اصفهان قرار دارد. این شهرک دارای وسعت تقریبی 500 هکتار است که 427 هکتار آن را مناطق صنعتی تشکیل می دهد. شهرک صنعتی سگزی با 62 واحد بهره برداری شده توانسته است 1487 نفر را مشغول به کار کند و در حال حاضر 56 پروژه در دست احداث است.

این شهرک دارای امکاناتی از قبیل آب، برق، تلفن می باشد. شهرک صنعتی سگزای 48 درصد از کارگران این شهر را به خود اختصاص داده است. اگر شهرک توسعه یابد، امکان اشتغال جوانان بیشتر وجود دارد. توسعه این شهرک باعث شده تا به شهری پذیرنده مهاجر تبدیل شود و در آینده ای نزدیک ظرفیت حدود 50 هزار نفر شاغل را بپذیرد.

در شهرک صنعتی سگزی پروژه هایی مانند احداث و ایجاد آبرسانی مانند اتصال چاه آب انجام شده است.

می توان گفت در پروژه های ساندویچ پانل از آنها برای ساخت سازه های ساختمانی استفاده می شود. شهرک صنعتی سگزی یکی از مناطقی است که ساخت اسکلت سوله ای در آن انجام می شود.

نشانی :

اصفهان کیلومتر 30 جاده اصفهان نایین

لوکیشن دقیق شهرک صنعتی سگزای

ساندویچ پانل موردنیاز شهرک صنعتی سگزای

در این بین لازم به ذکر است که ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی یکی از اقلام مهم شهرک ها، انواع سوله  و ساختمان های صنعتی می باشد. از فوم پلی اورتان ، فوم XPS ،فوم پشم سنگ و…به عنوان عایق استفاده کرد.

انواع ورق استفاده شده در ساندویچ پانل

ورق گالوانیزه

ورق آلوزینک

ورق آلومینیوم

شما می توانید برای قیمت ساندویچ پانل در انواع مختلف با تیم مشاوران متخصص مرکز پانل تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید تا خریدی راحت و با بالاترین کیفیت ممکن داشته باشید.

گالری شهرک صنعتی سگزای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید ساندویچ پانل

مشاوره و خرید ساندویچ پانل

کارشناس فروش رادفر

کارشناس فروش: خانم رادفر

شماره تماس: 09356387008

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

کارشناس فروش لواسانی

کارشناس فروش: خانم لواسانی

شماره تماس: 09129412344

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

Chat on WhatsApp