شهرک صنعتی شمس آباد

شهرک صنعتی شمس آباد
نصب ساندویچ پانل

شهرک صنعتی شمس اباد یکی از مهم ترین شهرک های صنعتی و کارگاهی در اطراف تهران است در داخل این شهرک صنعتی شرکت های بزرگی فعالیت می‌کنند.

برای بیشتر دیده شدن در شهرک صنعتی شمس آباد می‌توانید با تبلیغات بیلبورد در سایت مرکز پانل ایران خدمات و محصولات خود را به نمایش عموم قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

لوکیشن دقیق شهرک صنعتی شمس‌آباد

برخی از صنایع که در این شهرک صنعتی فعالیت دارند عبارتند از: شرکت شیمیایی، کارخانه نساجی، کارخانه دخانیات، ماشین سازی، کارخانه فلزات و…

برخی از برند های معتبر و معروف که در شهرک صنعتی شمس‌آباد قم فعالیت دارند:

بلور نوری تازه ، دكمه صدفی ايران ، هوا فضايی درنا ، كوره هاي صنعتی ايران ، تجهيزات نفت ، فولاد بست ايرانيان ، كارگلاس ، لاستیک سازی عنايت ، بهسازین تهران ، صنايع شير ايران ، پويا خودرو، فولاد فام ، بهار پرديس محمود ، تعاوني سلامت یاران بهار ، پيشگامان نسوج و بافت خاورميانه ، صنايع غذايي ايوب خاورميانه ، بازرگاني نوآوران ميوه خاورميانه ، ونوس شيشه ، نيمه هادي عماد ، جهان كريستال ، لوح زرين نيكان ، سيلون صنايع پوشاک عالی مقام ، پاک برنز ، نماسازان امروز، سان الكترونیک شهير (SONY)، مجموعه سرمايه گذاری عظام…

آدرس شهرک صنعتی شمس آباد

کیلومتر 40 اتوبان تهران-قم

شماره تماس شهرک صنعتی شمس آباد

56232494 الی 7

اطلاعات مکان و مشخصات

وسعت این شهرک صنعتی 2891هکتار است که در تاریخ 1369/04/09 تاسیس شد. در حال حاضر طبق آخرین آمار در شهرک صنعتی شمس آباد 32479نفر مشغول به کار هستند.

ساندویچ پانل پیشنهادی برای شهرک صنعتی شمسآباد

برای خرید ساندویچ پانل و راه اندازی کارگاه یا کارخانه در این شهرک بزرگ صنعتی باید از پانل هایی که مقاومت بالا در برابر آفتاب و آب و هوای گرم و خشک دارند استفاده شود.

ساندویچ‌پانل سقفی و دیواری با ورق گالوانیزه ساندویچ‌پنل و فوم ساندویچ پانل اکس‌پی‌اس(XPS) یک انتخاب عاقلانه برای این آب و هوا و لوکیشن است که بتواند سال های زیاد دوام بیاورد. دومین مورد که باید در حین خرید ساندویچ پنل برای این شهرک صنعتی در نظر گرفته شود رنگ پانل است، نباید از رنگ ها تیره استفاده شود و ترجیحاً رنگ سفید می‌تواند در طولانی مدت قوام بیشتر داشته باشد.

همان‌طور که می‌دانید مصالح ساختمانی ساندویچ‌ پانل در صنایع مختلف کاربرد دارند و شما عزیزان می‌توانید برای استعلام قیمت و خرید ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی برای ایجاد کارگاه، سوله و کارخانه در شهرک صنعتی شمس آباد با مشاورین مرکز پانل در ارتباط باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

گالری تصاویر شهرک صنعتی شمس آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید ساندویچ پانل

مشاوره و خرید ساندویچ پانل

کارشناس فروش رادفر

کارشناس فروش: خانم رادفر

شماره تماس: 09356387008

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

کارشناس فروش لواسانی

کارشناس فروش: خانم لواسانی

شماره تماس: 09129412344

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

Chat on WhatsApp