انواع اتاق های حمل بار

انواع اتاق حمل بار
نصب ساندویچ پانل

در مقاله پیش به شما عزیزان اتاق حمل بار را به طور مختصر و مفید توضیح دادیم و انواع آن را نام بردیم و کاربرد های آن را گفتیم در انی مطلب قصد داریم انواع اتاق حمل بار را به طور خلاصه به شما عزیزان توضیح دهیم. تا آخر این مطلب با مجموعه مرکز پانل همراه باشید.

انواع اتاق حمل بار

1- اتاق حمل بار جوجه

این اتاق‌ها اینگونه طراحی شدند که برای جابه‌جایی جوجه‌های کوچک تعبیه شده که دارای فضای سرمایشی و گرمایشی اتومات و دقیقی هستند که این امر در جابه‌جایی جوجه‌ها بسیار امر مهمی است و جنس اتاق داخلی از گالوانیزه می‌باشد.

2- اتاق حمل بار کامیونت

این نوع اتاق حمل بار با توجه به این که می‌توان در ابعاد مختلفی ساخت شود دارای کاربرد های متفاوتی است که ما می‌توانیم با توجه به کاربرد های مورد نیاز خود آن را طراحی کنیم به طور مثال  ساندویچ‌ پانل‌ استفاده شده در این سازه ها متفاوت است.

نمونه ای از کاربرد‌های آن می‌توان به جابه جایی پالت‌ها و تجهیزات کارخانه‌ای یا محصولات یخچال اشاره کرد.

3- اتاق حمل بار نوشابه

در این نوع از اتاق‌های حمل‌بار با استفاده از ساندویچ‌پانل ها که از نوع دیواری تاشو هستند طراحی می‌شود که داخل این اتاق ها فضایی مخصوص برای قرار‌گیری و حفاظت از انواع باکس های نوشابه و … تعبیه شده است.

4- اتاق حمل بار چادری

اتاق‌ حمل بار چادری روی شاسی های ماشین متصل می‌شوند و سپس به راحتی میتوان از آن برای حمل بار‌های اداری و کالا و… استفاده کرد و جنس آن از پلیمر مخصوص است که با مقاوت بالایی ساخته شده است.

5- اتاق حمل بار یخچالی:

اتاق‌حمل‌ بار یخچالی برای جابه‌جایی انواع گوشت و مواد فاسد شدنی ساخته می‌شود که با استفاده از ساندویچ‌پانل‌ها تهیه می‌شوند که این امر سبب می‌شود که اصطحلاک و هدر رفتن انرژی  ماشین به طرز قابل توجهی کاهش بیاید که در دونوع کامیونت و نیسان در دست ساخت قرار می‌گیرد.

جمع بندی

در این مطلب برای شما انواع اتاق حمل بار با ساندویچ پانل را در حد یک پاراگراف و خلاصه توضیح دادیم. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ساندویچ پانل و ساندویچ پانل با مشاوران ما تماس بگیرد و اطلاعاتی کامل دریافت فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید ساندویچ پانل

مرکز پانل ساید بار

مشاوره و خرید ساندویچ پانل

کارشناس فروش لواسانی

کارشناس فروش: خانم لواسانی

شماره تماس: 09129412344

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

کارشناس فروش رادفر

کارشناس فروش: خانم رادفر

شماره تماس: 09356387008

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

Chat on WhatsApp