مجموعه مرکز پانل تولید کننده بخش عظیمی از برند های معروف و باکیفیت ساندویچ پانل نظیر کیان پانل، پایا، کبیر، ماموت، دلفین، نبوغ سرمایش در کشور است شما می توانید انواع برندها را در این شرکت مشاهده کنید علاوه بر آن تنوع زیادی در زمینه نوع فوم، نوع ورق، ضخامت، عرض ساندویچ پنل وغیره دارد که می توانید نسبت به نیاز خود هر نوع ساندویچ پانلی سفارش دهید.سوالات متداول پیگیری سفارش

برای ثبت درخواست گزارش پیگیری سفارش خود می‌توانید از طریق فرم قرار دادشده در پایان همین صفحه اقدام به ثبت درخواست خود نمایید همچنین می‌توانید از طریق تماس تلفنی این موضوع را از طریق کارشناسان مرکز پانل ایران بررسی نمایید. لازم به ذکر است برای پیگری سفارش خود نیاز است تا کد فاکتور را در اختیار داشته باشید.

دلیل عدم ترخیص بار و کالا شما از انبار مرکز پانل به احتمال زیاد عدم تسویه مبلغ فاکتور می‌باشد به همین دلیل بخش مالی اجازه ترخیص کالا را نمی‌دهد. شما می‌توانید با پرداخت مبلغ کل فاکتور بار خود را ترخیص نمایید. در ضمن اگر سفارش شما در انبار بماند مشمول دریافت هزینه حمل و نگهداری خواهد شد.

اگر سفارش شما از درب کارخانه بارگیری شده است و مشخصات راننده برای شما از جانب باربری ارسال شده باشد، تیم مرکز پانل هیچگونه مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد و تمام مسئولیت حمل و نقل بر عهده مشتری می‌باشد.

اگر سفارش شما با تاخیر برای ارسال شده باشد این موضوع را تیم پشتیبانی مرکز پانل اطلاع رسانی خواهد کرد، اما اگر این موضوع انجام نشد شما می‌توانید با کارشناسان پشتیبانی مرکز پانل تماس بگیرید و دلیل را جویا شوید.

جواب سوال خود را پیدا نکردید؟ می‌توانید با مشاورین مرکز پانل تماس بگیرید

تماس با مرکز پانل