پیشنهاد خرید ساندویچ پانل | بهترین ساندویچ پانل کدام است

در این بخش از وب سایت مرکز ساندویچ پانل ایران به بررسی نیاز و پیشنهاد خرید ساندویچ پانل برای شما عزیزان می‌پردازیم. لازم به ذکر است پیشنهاد خرید یاد شده در این صفحه و هر صفحه ای دیگر در این وب سایت صرفاً به صورت حدودی بوده و در صورت اطلاع دقیق از شرایط و نیاز سازه شما به ساندویچ پانل باید سنجیده و دقیق بررسی شود.


کدام ساندویچ پانل برای سازه من بهتر است؟


در ابتدا باید به این سوال پاسخ صریحی داده شود عوامل متعددی بر روی خرید پنل تاثیر گذار است برای مثال آب و هوا منطقه شما، نوع کاربری سازه شما و… پس تا زمانی که کاربری و مکان دقیق سازه شما را اطلاع نداشته باشیم نمی‌توانیم به صورت دقیق پیشنهاد خریدی به شما بدهیم.

 


ساندویچ پانل مناسب برای مناطق گرم سیر کدام است؟


ساندویچ پانل پلی اورتان یا اکس پی اس هر دو برای این مناطق مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما کیفیت پلی اورتان نسبت به اکس پی اس به مراتب بیشتر خواهد بود و همچنین اگر شما دارای یک محیط کویری هستید پیشنهاد می‌کنیم از ساندویچ پانل با ورق آلوزینک در این محل استفاده کنید.

 


ساندویچ پانل مناسب مناطق سرد سیر با بارندگی زیاد کدام است؟


ساندویچ پانل پلی اورتان با ورق آلوزینک که رنگ بندی مختلفی دارد می‌تواند یکی از بهترین گذینه ها برای انتخاب شما باشد.

 

آلوزینک به دلیل داشتن کیفیت بالا و استفاده از یک لایه آلومینیوم بر روی آهن سبب شده است تا طول عمر بیشتری نسبت به ورق گالوانیزه در مناطق شرجی، مناطق دارای بارندگی زیاد و… داشته باشد.

 


در مناطق معمولی مانند تهران و اطراف آن از کدام ساندویچ پانل در سازه استفاده می‌شود؟


همانطور که می‌دانید مناطق معمولی به دلیل کیفیت هوای خوب نسبت به دیگر مناطق نیاز به داشتن یک ساندویچ پنل خاص نمی‌باشند از این رو استفاده هر نوع ورق و فوم پانل برای این مناطق مناسب است.

 


ساندویچ پانل مناسب کلین روم یا اتاق تمیز کدام است؟


داشتن یک اتاق تمیز در صنایع امروز بسیار مهم و حائز اهمیت است. ساندویچ پنل‌ها به دلیل عایق بودن می‌توانند از تبادل حرارت و برودت جلوگیری کنند در نتیجه  می‌توان محیط را از نظر این موارد کنترل کرد.

استفاده از ساندویچ پانل پلی اورتان با ورق آلوزینک و با ضخامت بالا 5 سانتی متر و از نوع دیواری حداقل ضخامت پانلی است که می‌تواند برای یک اتاق تمیز مورد استفاده قرار بگیرد.(البته میزان ضخامت و رنگ بندی ورق های سازه بسته به نوع کاربری اتاق تمیز ممکن است متفاوت باشد)

 


ساندویچ پانل مناسب سردخانه کدام است؟


سردخانه ها به دو دسته زیر صفر و بالای صفر تقسیم می‌شوند که برای هر کدام و با توجه به شهر، آب و هوا محیطی و… باید از پانل های مخصوص استفاده شود.

پانل‌های پیشنهادی برای سردخانه‌ در شرایط جوی تهران و اطراف آن از نوع پلی اورتان با ورق آلوزینک و رنگ سفید است.

از آن جایی که سردخانه‌ها به صورت یک محیط کاملا مجزا در داخل ساختمان‌ها اجرا می‌شوند استفاده از ساندویچ پانل‌های سقفی برای این سازه‌ها متداول نیست. به همین منظور هم برای سقف و هم دیواره از ساندویچ پانل دیواری استفاده می‌شود.

 


ساندویچ پانل مناسب کانکس کدام است؟


 

از آن جایی که کانکس‌ها کاربری‌های گسترده و متنوعی دارند قطعیتی برای انتخاب نوع متریال این سازه‌ها وجود ندارد. دو فاکتور بسیار مهم در انتخاب نوع متریال این سازه‌ها، نوع کاربری کانکس و آب و هوای منطقه است.

برای مثال در مناطقی با رطوبت بالا مانند شمال یا جنوب کشور استفاده از فوم پلی اورتان به همراه ورق آلوزینک بیشتر مرسوم است. فوم پلی اورتان یک عایق بسیار مقاوم نسبت به حرارت و رطوبت است. ورق آلوزینک نیز یک ورق فولادی با روکشی از آلیاژ آلومینیوم و روی است که سبب افزایش مقاومت ورق نسبت به پوسیدگی، خوردگی و پوسته‌پوسته شدن می‌شود.

 

نصب ساندویچ پانل

پیشنهاد های مطرح شده برای خرید ساندویچ پانل مناسب نیاز شما

تولید کنندگان ساندویچ پانل

ساندویچ پانل تونیکس
ساندویچ پانل آریا بارون
لوگو ساندویچ پانل مهران
ساندویچ پانل ماموت
کبیر پانل