فیتر ساندویچ پانل

نصب ساندویچ پانل

لیست قیمت فیتر ساندویچ پانل

آخرین به روز رسانی : 1401/11/20

محصول سایز (سانتی متر) کاربرد قیمت (تومان)
فیتر 2.5 سقف سوله تماس بگیرید
فیتر 3 سقف سوله تماس بگیرید
فیتر 3.5 سقف سوله تماس بگیرید
فیتر 4 سقف سوله تماس بگیرید
فیتر 4.5 سقف سوله تماس بگیرید

ساندویچ پانل امروزه یکی از مصالح مدرن پیش ساخته ساختمانی است که در صنعت ساختمان سازی و دیگر صنایع کاربرد زیادی دارد؛ ساندویچ پانل به طور کلی به دو شکل ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری تولید و طراحی می شوند در مقالات پیشین نیز درباره درزبندی ساندویچ پانل صحبت کرده بودیم در این مقاله نیز قصد داریم درباره یکی از تجهیزات درزبندی توضیحاتی خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.

فیتر ساندویچ پانل چیست؟

یکی از نکات بسیارمهم و قابل توجه پس از نصب ساندویچ پانل و عملکرد درست آن درزبندی و آب بندی ساندویچ پانل می باشد؛ از همین رو تجهیزاتی برای درزبندی و آب بندی وجود دارد که در برابر عوامل طبیعی از جمله بارش ها و باد ها و طوفان ها و دیگر عوامل از ساندویچ پانل محافظت میکند.

فیتر یا واشر زینی قطعه ی کوچک ولی بسیار موثر در آب بندی و حفظ کیفیت ساندویچ پانل های سقفی و دیواری می باشد. فیتر ها در دو نوع زینی و صاف تولید می شوند که به ترتیب در ساندویچ پانل های سقفی و دیواری پیچ مخفی استفاده می شوند. فیتر ها معمولاً با ضخامت های 1 تا 2 میلیمتر تولید و می توانند به صورت های رنگ شده، بی رنگ، فوم دار و بی فوم استفاده شوند. فیتر ها می بایست منطبق بر پانل تهیه شده توسط کارخانجات مربوطه باشند.

فیتر ها متناسب با نوع ساندویچ پانل‌ها تولید می شوند و دارای تمهیداتی در مقابل نفوذ آب می باشند که به آب بندی بهتر سقف کمک می نماید، علاوه بر آن در برابر تغییر شکل پانل و خوردگی در بلند مدت تاثیر بسیار مناسبی اعمال می کند.

فیتر برای همپوشانی کامل قسمت های خم شده (اورلپ) عرضی ساندویچ پانل استفاده می شود و این موضوع باعث شده قسمت خم شده یک پانل به درستی برروی گام پانل دیگر چفت شود همچنین در نصب ساندویچ پانل دیواری نیاز است تا از فیتر استفاده شود.

برای اطلاعات بیشتر درباره و انواع پانل ها با کارشناسان و یا مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید ساندویچ پانل

مرکز پانل ساید بار

مشاوره و خرید ساندویچ پانل

کارشناس فروش لواسانی

کارشناس فروش: خانم لواسانی

شماره تماس: 09129412344

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

کارشناس فروش رادفر

کارشناس فروش: خانم رادفر

شماره تماس: 09356387008

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

Chat on WhatsApp