تماس آیکون۰۲۱-۲۲۲۶۷۰۰۸

۰۲۱-۲۲۲۶۷۰۰۹

فیتر ساندویچ پانل

نصب ساندویچ پانل

ساندویچ پانل امروزه یکی از مصالح مدرن پیش ساخته ساختمانی است که در صنعت ساختمان سازی و دیگر صنایع کاربرد زیادی دارد؛ ساندویچ پانل به طور کلی به دو شکل ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری تولید و طراحی می شوند در مقالات پیشین نیز درباره درزبندی ساندویچ پانل صحبت کرده بودیم در این مقاله نیز قصد داریم درباره یکی از تجهیزات درزبندی توضیحاتی خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.

فیتر ساندویچ پانل چیست؟

یکی از نکات بسیارمهم و قابل توجه پس از نصب ساندویچ پانل و عملکرد درست آن درزبندی و آب بندی ساندویچ پانل می باشد؛ از همین رو تجهیزاتی برای درزبندی و آب بندی وجود دارد که در برابر عوامل طبیعی از جمله بارش ها و باد ها و طوفان ها و دیگر عوامل از ساندویچ پانل محافظت میکند.

فیتر یکی از همان تجهیزات مورد استفاده در آب بندی و درزبندی ساندویچ پانل میباشد که جنس ورق آن از آهن که هم به صورت رنگی و هم به صورت ورق گالوانیزه تولید می شود و ضخامت این ورق به طور معمول در حدود 2 میلی متر میباشد.

فیتر برای همپوشانی کامل قسمت های خم شده (اورلپ) عرضی ساندویچ پانل استفاده می شود و این موضوع باعث شده قسمت خم شده یک پانل به درستی برروی گام پانل دیگر چفت شود همچنین در نصب ساندویچ پانل دیواری نیاز است تا از فیتر استفاده شود.

فیتر که برای همپوشانی لبه های اورلپ استفاده میشود از نظر ظاهری از یک ورق به ضخامت 2 میلی مترو یک سوراخ که با کمک پیچ های نصب ساندویچ پانل به خوبی بر رو گام بعدی پانل قرار می گیرد؛ تشکیل می شود.

برای اطلاعات بیشتر درباره و انواع پانل ها با کارشناسان و یا مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

مطالب جدید ساندویچ پانل

انواع درب

درب ریلی سوله

کانکس

کانکس انباری

مقالات

نکات ضروری در حمل و نقل ساندویچ پانل

مقالات

متعلقات ساندویچ پانل

سوله

سوله LSF

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرکز پانل ساید بار

محصولات ساندویچ پانل

Chat on WhatsApp