021-26423874

09129412344

logo

021-26421776

09129412344

اتاق حمل بار جوجه

یکی از انواع اتاق های حمل بار که توسط ساندویچ پانل ساخته می‌شود اتاق بار جوجه ای است که امروزه با توجه به مشکلات و سختگیری های از سوی وزارت بهداشت این اتاق های حمل بار اهمیت بسیار بالایی برای حمل و نقل جوجه های پیدا کرده اند.

در ادامه از این مطلب وب سایت مرکز پانل به معرفی انواع اتاق حمل بار جوجه که توسط ساندویچ پانل ساخته می‌شود می‌پردازیم پس با ما همراه باشید.

کاربرد ساندویچ پانل در اتاق حمل بار جوجه

با توجه به عایق بودن و همچنین عایق صوت و صدا پانل ها سبب شده است تا برای ساخت این اتاق حمل بار از پانل دیواری و سقفی استفاده شود ایزوله بودن محیط و تمیزی محیط یکی از اصلی ترین مواردی است که باید یک اتاق حمل بار جوجه داشته باشد.

ساندویچ پانل ها که تمام این ویژگی هارا دارند می‌تواند گزینه بسیار خوبی برای تولید اتاق حمل بار از جمله مدل حمل جوجه باشد که در ادامه به مزیت استفاده از ساندویچ پنل در تولید این اتاق های حمل بار می‌‎پردازیم.

مزیت ساندویچ پانل اتاق حمل بار ساخته شده با پانل

یکی از اصلی ترین مزیت این اتاق حمل بار ثابت نگهداشتن دمای محیط است که سبب می‌شود در حین جا به جایی جوجه های اسیب نبینند و سبب خسارت های ناشی از حمل جوجه نشود.

نگه داشتن دمای محیط برای جوجه های تازه متولد شده بسیار مهم است چرا که سیستم نگهداری آن ها بسیار پیچیده است به همین دلیل باید خیلی مراقب دمای محیط و تمیز بودن آن باشیم تا در آینده دچار بیماری نشوند.

انواع اتاق حمل بار جوجه

اتاق های حمل بار جوجه به چندین دسته طبقه می‌شوند که در ادامه به معرفی آن ها میپردازیم.

  • اتاق حمل بار جوجه 6 تن

این نوع حمل بار کوچک ترین ابعاد از نظر اتاق های حمل بار است که میتوانید آن را خریداری کنید.

  • اتاق حمل بار 8 تن جوجه

این نوع مدل یکی از پر مصرف ترین اتاق های ساخته شده با پانل برای حمل بار جوجه است.

چگونگی ساخت اتاق حمل بار جوجه

این نوع اتاق به دلیل حساسیت بالایی که دارد باید به خوبی آب بندی و عایق کاری شود تا بتواند تا سالیان زیادی برای شما کار کند و همچنین شما خریداران عزیز باید به این موضوع توجه داشته باشید که از کدام شرکت اتاق حمل بار خود را خریداری می‌کنید.

این نوع اتاق حمل بار باید طراحی اصولی به همراه نصب پنل دیواری و پنل سقفی را دارا باشد و در آینده بتوانید مجوز های لازم را برای حمل و نقل جوجه دریافت کنید.

اگر در این زمینه سوالی دارید می‌توانید با مشاورین مرکز پانل در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند.

قیمت اتاق حمل بار جوجه

قیمت های اتاق حمل بار بسته به نوع کامیون یا کامیونت شما ممکن است متفاوت باشد از آنجایی که اتاق حمل بار بسته به نوع کاربری ساخته می‌شود شما باید قبل از خرید سفارش خود را از طریق مشاوران مرکز پانل ثبت نمایید و ابعاد مورد نظر خود را اعلام کنید تا اتاق حمل بار جوجه مخصوص شما طراحی و ساخته شود. به همین دلیل قیمت آن مشخص نیست و بسته به متریال انتخابی شما متغیر است.

شما عزیزان برای اطلاع از قیمت ساندویچ پانل می توانید به صفحه لیست قیمت در سایت مراجعه فرمایید و یا با کارشناسان و مشاوران مرکز پانل تماس حاصل فرمایید.

مطالب جدید ساندویچ پانل

شهرک های صنعتی

شهرک صنعتی قرچک

شهرک های صنعتی

شهرک صنعتی خاوران

دسته‌بندی نشده

شهرک صنعتی چرمشهر

سوله

سوله دست دوم

شهرک های صنعتی

شهرک صنعتی خوارزمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Chat on WhatsApp