چرا از مرکز پانل خرید کنیم؟

مجموعه مرکز پانل بزرگ ترین مرجع فروش و نصب ساندویچ پانل ایران می باشدانواع ساندویچ پانل از تمام برند های ساندویچ پانل شامل کیان پانل، ماموت، آسیا پانل و … را دارد و برای فروش به مشتریان عزیز برای ارائه گذاشته است. تیم مرکز پنل با ارائه مشخصات فنی کامل محصولات متناسب با پروژه های مختلف و همچنین قیمت های موجود و به روز بازار به خریداران کمک ساندویچ پانل چند نوع دارد؟می‌کند تا مناسب ترین محصول مورد نیاز خود را با ارزان ترین قیمت موجود در بازار تهیه کنید.


ساندویچ پانل چند نوع دارد؟

ساندویچ پانل‌ها از نظر کاربرد به دو دسته پانل دیواری و پانل سقفی تقسیم می‌شوند. همانطور که از نام این پانل‌‌ها پیداست ساندویچ پانل دیواری برای پوشش دیواره های سازه و ساندویچ پانل سقفی برای پوشش سقف سازه می باشند و هردوی این پانل ها عایق بسیار مناسبی برای سازه‌های شما می باشند.


چرا به جای استفاده از مصالح سنتی از ساندویچ پانل استفاده کنیم؟

با مرور زمان و پیشرفت تکنولوژی مصالح جدیدی و مردنی وارد بازار شذند که باعث شد مصالح سنتی جای خود را به این مصالح مدرن واگذار کنند زیرا که مصالح سنتی همچون بتن و زمان علاوه بر اینکه هزینه بالایی دارند مدت زمان اجرای اون ها نیز طولانی است و باعث می شود پروژه طولانی تر شود اما با مصالح جدید همچون ساندویچ پانل برخلاف مصالح قدیمی وزن آن ها بسیار سبک است و قیمت آن ها نیز نسبت به مصالح سنتی بسیار پایین است و نصب این پانل ها مدت کمی را به خود اختصاص می دهد که مزیت بسیار مهمی می باشد و باعث می شود مدت زمان پروژه کمتر شود.


چه شرکت های در عرصه تولید ساندویچ پانل بسیار بزرگ و معروف می باشند؟

از تولیدکنندگان معبتر و بزرگ ساندویچ پانل می توان به شرکت تونیکس پانل، کبیر، ماموت، آریابارون،مهدی پانل، شرکت صنعتی تولیدی نبوغ سرمایش و… اشاره کرد که این تولید کنندگان هر کدام مزیت خود را دارند و از بزرگترین تولیدککندگان ساندویچ پانل در کشورمان می باشند.


قیمت ساندویچ پانل در مجموعه مرکز پانل چه تفاوتی با دیگر مراکز فروش دارد؟

مجموعه مرکز پانل تولید کننده پخش عظیمی از برند های معروف و باکیفیت ساندویچ پانل نظیر کیان پانل، پایا، کبیر، ماموت، آسیا پانل، دلفین، نبوغ سرمایش در کشور است؛ شما می توانید انواع برند را در مرکز پانل مشاهده کنید.
علاوه بر آن تنوع زیادی همانند نوع فوم، نوع ورق، ضخامت، عرض ساندویچ پنل وغیره دارد که می توانید از این شرکت نسبت به نیاز خود هر نوع ساندویچ پانلی سفارش دهید.