پرسش و پاسخ

مجموعه ما یعنی مجموعه مرکز پانل بزرگ ترین مرجع فروش و نصب ساندویچ پانل ایران می باشد مجموعه ما انواع ساندویچ پانل ها از تمام برند های ساندویچ پانل همچون تونیکس پانل، ماموت، کبیر و … را دارد و برای فروش به مشتریان عزیز برای ارائه گذاشته است. تیم مرکز پنل با ارائه مشخصات فنی کامل محصولات متناسب با پروژه های مختلف و همچنین قیمت های موجود و به روز بازار به خریداران کمک می‌کند تا مناسب ترین محصول مورد نیاز خود را با ارزان ترین قیمت موجود در بازار تهیه کنید.


ساندویچ پانل‌ها از نظر کاربرد به دو دسته پانل دیواری و پانل سقفی تقسیم می‌شوند. همانطور که از نام این پانل‌‌ها پیداست ساندویچ پانل دیواری برای پوشش دیواره های سازه و ساندویچ پانل سقفی برای پوشش سقف سازه می باشند و هردوی این پانل ها عایق بسیار مناسبی برای سازه‌های شما می باشند.


با مرور زمان و پیشرفت تکنولوژی مصالح جدیدی و مردنی وارد بازار شذند که باعث شد مصالح سنتی جای خود را به این مصالح مدرن واگذار کنند زیرا که مصالح سنتی همچون بتن و زمان علاوه بر اینکه هزینه بالایی دارند مدت زمان اجرای اون ها نیز طولانی است و باعث می شود پروژه طولانی تر شود اما با مصالح جدید همچون ساندویچ پانل برخلاف مصالح قدیمی وزن آن ها بسیار سبک است و قیمت آن ها نیز نسبت به مصالح سنتی بسیار پایین است و نصب این پانل ها مدت کمی را به خود اختصاص می دهد که مزیت بسیار مهمی می باشد و باعث می شود مدت زمان پروژه کمتر شود.


از تولیدکنندگان معبتر و بزرگ ساندویچ پانل می توان به شرکت تونیکس پانل، کبیر، ماموت، آریابارون،مهدی پانل، شرکت صنعتی تولیدی نبوغ سرمایش و… اشاره کرد که این تولید کنندگان هر کدام مزیت خود را دارند و از بزرگترین تولیدککندگان ساندویچ پانل در کشورمان می باشند.


مجموعه مرکز پانل تولید کننده پخش عظیمی از برند های معروف و باکیفیت ساندویچ پانل نظیر تونیکس، پایا، کبیر، ماموت، مهدی، دلفین، نبوغ سرمایش در کشور است شما می توانید انواع برند ها را در این شرکت مشاهده کنید علاوه بر ان تنوع زیادی همانند نوع فوم، نوع ورق، ضخامت، عرض ساندویچ پنل وغیره دارد که می توانید از این شرکت نسبت به نیزا خود هر نوع ساندویچ پانلی سفارش دهید.