اتاق حمل بار نوشابه

نصب ساندویچ پانل

اتاق های حمل بار انواع مختلفی دارند که یکی از آن ها اتاق حمل بار نوشابه می باشد که در این مطلب قصد داریم به این نوع اتاق حمل بار بپردازیم. با تیم مرکز پانل همراه باشید.

اتاق حمل بار نوشابه چیست؟

اتاق حمل بار نوشابه یکی از انواع اتاق حمل بار می باشد. در ساختار اتاق های حمل بار از ساندویچ پانل استفاده می کنند که باعث می شود این اتاق از مقاومت و کیفیت بالایی برخوردار است.

همچنین عایقی که در پانل استفاده شده است عایق خوبی در برابر رطوبت، صدا و شرایط آب و هوایی می باشند به همین دلیل می توان نوشابه ها را به خوبی در اتاق های حمل بار با ساندویچ پانل نگه داری کرد و دمای نوشابه ها نیز حفظ شوند.

ساختار اتاق حمل بار نوشابه

در ساختار اتاق حمل بار نوشابه از ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی استفاده شده است که عایق خوبی برای دیواره ها و سقف این اتاق می باشد که باعث می شود مقاومت اتاق حمل بار بسیار بالا باشد.

همان طور که می دانید لایه میاین ساندویچ پانل از جنس فوم عایق می باشد که فوم های مختلفی برای این پانل ها استفاده می شود که هر کدام خاصیت خود را دارند. اما خاصیت اصلی آن ها عایق مناسب در برابر شرایط آب و هوای و رطوبت می باشد که باعث می شودا نوشابه ها در دمای مناسب در این اتاق ها نگه داری شوند و خنک بودن خود را حفظ کنند همچنین رطوبت و دمای بیرون به داخل اتاق ها نفوذ نکند.

یکی دیگر از عوامل در ساختار این اتاق ها کرکره هایی هستند که در دیواره این اتاق ها نصب می شوند که باعث می شود نوشابه ها از اتاق به بیرون نریزند و در صورت نیاز برای بیرون اوردن نوشابه ها به راحتی کرکره را بالا می دهند و آن ها را بیرون می آورند.

نوشابه ها در داخل این اتاق حمل بار بر روی تیغه ها یا قفسه هایی قرار می‌گیرند که باعث می شود که نوشابه ها زیاد در داخل اتاق تکان نخورند و کف اتاق نیفتند که آسیبی به نوشابه وارد شود از همین رو به خوبی در این قفسه ها نگه داری می شوند. همچنین شیب این اتاق به گونه ای طراحی شده اند که نوشابه ها به هیچ گونه ای تکان نخوردند و به اصطلاح خاصیت گازی خود را از دست بدهند.

کاربرد اتاق حمل بار نوشابه

همان طور که از نام این اتاق حمل بار پیداست برای نگهداری نوشابه استفاده می شود. البته کاربرد این اتاق فقط به نگهداری نوشابه محدود نمی شود بلکه در آن آب معدنی، دلستر، دوغ و همچنین نوشیدنی های دیگر نگهداری می شوند که آن ها در قفسه های مخصوص داخل اتاق قرار می دهند و از دو طرف اتاق کرکره ها را می بندند که به خوبی و در دمای مناسب داخل اتاق نگه داری شوند و بیرون نریزند.

قیمت اتاق حمل بار نوشابه

همان طور که در قبل تر گفتیم در ساختار اتاق های حمل بار نوشابه از ساندویچ پانل استفاده می شود. عایق های استفاده شده در این پانل ها متفاوت می باشد و بر اساس نوع فوم استفاده شده در ساندویچ پانل قیمت این اتاق های حمل بار نیز متغییر است.

از موارد دیگر تاثیر گذار بر قیمت این اتاق ها می توان به اندازه طول، عرض، ارتفاع و حم اتاق های حمل بار نیز اشاره کرد. شما عزیزان برای اطلاع بیشتر در مورد قیمت ساندویچ پانل می توانید به سایت ما مراحعه فرمایید و یا با مشاوران و کارشناسان تیم مرکزپانل تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید ساندویچ پانل

مشاوره و خرید ساندویچ پانل

کارشناس فروش رادفر

کارشناس فروش: خانم رادفر

شماره تماس: 09356387008

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

کارشناس فروش لواسانی

کارشناس فروش: خانم لواسانی

شماره تماس: 09129412344

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

Chat on WhatsApp