هزینه و دستمزد نصب یا اجرا در انواع مصالح ساختمانی یکی از بخش های اصلی پس از خرید محصول است، در مصالح پیش ساخته ساندویچ پانل هزینه یا دستمزد نصاب با توجه به شرایط پروژه برآورد می‌شود.

عوامل موثر بر هزینه نصب پانل


موارد مختلف بر روی قیمت و هزینه دستمزد نصاب پانل تاثیر دارد برخی از عوامل مهم که ممکن است هزینه نصب ساندویچ پانل را تغییر دهند عبارتند از:

متراژ سازه جهت نصب: قطعاً متراژ پروژه بر روی هزینه کل نصب تاثیر مستقیم دارد.

نوع نصب(سقفی یا دیواری): قیمت نصب هر مترمربع ساندویچ پانل سقفی با دیواری متفاوت است.

شرایط محیطی و منطقه: هزینه و دستمزد کارگر نصاب پانل در شهرهای مختلف ایران متفاوت است که وابسته به شرایط محیطی از نظر آب و هوا است.

قیمت نصب ساندویچ پانل دیواری چقدر است؟


ارتفاع سازه، متراژ، نوع ساندویچ پنل دیوار بر روی قیمت نصب تاثیر دارد، برای برآورد هزینه نصب پنل دیواری باید چند عامل دیگر را بررسی کنیم: 1-مصالح مورد نیاز 2-زیرسازی ساندویچ پانل 3-اسکان نیروی انسانی این 3 مورد بر روی قیمت تاثیر دارد.

هزینه دستمزد نصب در نوع پانل سقفی چقدر است؟


در نوع سقفی ابتدا باید شیب و قوسی های مورد نظر در سازه شما توسط مهندسین ناظر بررسی شود، پس از ایجاد نقشه شاپ و بررسی دهانه های سازه این مبلغ قابل برآورد است.

قیمت نصب در نوع سقفی پانل ساندویچی نسبت به دیواری ارزان تر است.

دستمزد نصب برحسب کاربری سازه


نوع کاربری سازه دستمزد را تعیین می‌کند، اگر بخواهیم یک سردخانه یا اتاق تمیز را با مصالح مدرن پانلی بسازیم به دلیل داشتن استاندارد های بسیار این موضوع قطعاً هزینه دستمزد بیشتری را به همراه خواهد داشت.

نصب سردخانه ساندویچ پانل یا کلین روم و موارد خاص شامل هزینه دستمزد اضافه خواهد بود.که پس از بررسی سازه از نظر نقشه و شاپ این مبلغ قابل براورد است.

مقایسه هزینه و دستمزد نصب انواع سازه


دستمزد نیروی نصب در ساخت سوله معمولی در برای نوع ساندویچ پانل دیواری نسبت به ساندویچ پانل سقفی بیشتر است.

هزینه دستمزدکارگر نصاب برای سازه های خاص مانند کلین روم(اتاق تمیز)، سردخانه های صنعتی و… با توجه به نقشه و شرایط پروژه به مراتب بیشتر از مبلغ نصب و یا ساخت یک سوله معمولی با پنل دیوار و سقف خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه دستمزد ساخت انواع سازه پانلی می‌توانید با بخش نصابان مرکز پانل در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *