کانکس

کلنکس کارگاهی

کانکس کارگاهی

کانکس کارگاهی یکی از سازه‌های پیش ساخته ساده است که کاربرد آن در مناطق کارگاهی برای اسکان کارگران و یا دفاتر خدمات و مهندسی پروژه

بیشتر بخوانید »
کانکس انباری

کانکس انباری

کانکس انباری از جمله سازه‌های پیش‌ساخته به‌حساب می‌آید که در مکان‌های مختلف مانند پارکینگ، پشت‌بام، اداری، صنعتی، کشاورزی و حتی در کارگاه‌ها در صورت لزوم

بیشتر بخوانید »
کانکس

عوامل تأثیر گذار بر طول عمر کانکس

همان‌طور که در مقالات قبلی گفته‌ایم کانکس‌ها با توجه به ساختار آنها از ساندویچ پانل و ورقه‌های پانل است؛ به همین دلیل منطقی است که استفاده کنندگان از آنها انتظار استفاده سالیانه و طول عمر بالا از کانکس داشته باشند.

بیشتر بخوانید »
کانکس مخابرات

کانکس مخابراتی

کانکس مخابراتی به سازه ای پیش ساخته گفته می‌شود که برای کار گذاشتن دکل های مخابرتی و اینترنتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بیشتر بخوانید »

کانکس امدادی

کانکس امدادی به طور معمول به کانکسی گفته می‌شود که خدمات متفاوتی در آن از جمله اورژانس، هلال احمر، امداد خودرو، خدمات پزشکی یا انتقال خون در مسیرهای بین‌شهری و جاده‌ای ارائه داده می‌شود.

بیشتر بخوانید »
کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی با ساندویچ پانل

در این مطلب قصد داریم برای شما عزیزان به توضیح یکی از انواع کانکس یعنی کانکس نگهبانی که با ساندویچ پانل ساخته می شود بپردازیم. اما ابتدا در مورد خود کانکس نگهبانی برای شما توضیح دهیم. با مجموعه مرکز پانل همراه باشید.

بیشتر بخوانید »

کانکس ویلایی

در این مطلب قصد داریم تا در مورد کانکس ویلایی که یکی از انواع کانکس مردن با ساندویچ پانل می باشد با شما عزیزان صحبت کنیم. با مجموعه مرکز پانل همراه باشید.

بیشتر بخوانید »
انواع کانکس

انواع کانکس

در مقاله های پیشن در مورد کانکش توضیح دادیم در این مقاله قصد داریم تا برای شما عزیزان انواع کانکس را معرفی کنیم.

بیشتر بخوانید »
Chat on WhatsApp