شهرک صنعتی عباس اباد

نصب ساندویچ پانل

شهرک صنعتی عباس آباد مرکزی است که کارخانه ها، کارگاه ها و مراکز تولیدی فعال در زمینه های فلزی، پلاستیکی، معدنی، مواد غذایی، الکترونیک برق، نساجی، پوشاک شیمیایی، سلولزی و … در این شهرک مستقر هستند.

برای ثبت تبلیغ خود با مشاورین ما تماس بگیرید. با تبلیغ در مرکز پانل میتوانید در شهرک صنعتی عباس آباد خدمات خود را معرفی کنید بهترین فرصت برای جذب مشتری به مدت محدود.

بزرگی این شهرک صنعتی و وجود کارخانجات بزرگ و معروفی مانند امرسان و اخوان و سایر صنایع بزرگ باعث شده است که این شهرک به عنوان بزرگترین شهرک صنعتی تهران شناخته شود.

ادرس شهرک صنعتی عباس اباد

شهرک صنعتی عباس آباد در محور تهران – گرمسار، بعد از پاسگاه شریف آباد، در ضلع شمالی جاده در فاصله 45 کیلومتری تهران

لوکیشن دقیق شهرک صنعتی عباس آباد

کل مساحت شهرک صنعتی عباس آباد پاکدشت

مساحت کل شهرک صنعتی عباس آباد برابر با 1029 قطعه می باشد که از این تعداد 690 پروژه زیر پوشش صنایع مختلف و حدود 340 پروژه جدید نیز در حال ساخت می باشد. بر اساس آخرین آمارها حدود 42 هزار نفر در این شهرک مشغول به کار هستند.

با توجه به وسعت این شهرک و نیازهای واجب صنایع، این شهرک دارای امتیاز آب، برق، گاز، تلفن و اینترنت است. وجود تصفیه خانه مجزا برای آب و همچنین پست برق فشار قوی از دیگر مزیت های این شهر بزرگ صنعتی می باشد.

فاصله ها :

فرودکاه : 55Km

راه‌آهن : 22Km

مرکز استان : 45Km

نزدیک ترین شهرستان : 45Km

گرک : 45Km

نزدیک ترین بندر : 1100Km

شماره تماس :

۳۶۴۲۳۲۳۲-۳۶

۳۶۴۲۳۳۳۲-۳۶

ساندویچ پانل برای شهرک صنعتی عباس آباد پیشنهاد شده است

برای خرید ساندویچ پانل و راه اندازی کارگاه یا کارخانه در این شهر بزرگ صنعتی باید از پانل هایی با مقاومت بالا در مقابل آفتاب و هوای گرم و خشک استفاده کرد.

ساندویچ پانل سقفی و دیواری با ورق گالوانیزه و فوم ساندویچ پانل XPS انتخاب عاقلانه ای برای این آب و هوا و موقعیت مکانی است که می تواند تا سالیان متمادی دوام بیاورد. دومین نکته ای که در خرید ساندویچ پانل برای این شهر صنعتی باید به آن توجه کرد، رنگ پنل است، از رنگ های تیره و ترجیحاً رنگ سفید استفاده نکنید تا در دراز مدت ماندگاری بیشتری داشته باشد.

گالری تصاویر شهرک صنعتی عباس آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید ساندویچ پانل

مشاوره و خرید ساندویچ پانل

کارشناس فروش رادفر

کارشناس فروش: خانم رادفر

شماره تماس: 09356387008

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

کارشناس فروش لواسانی

کارشناس فروش: خانم لواسانی

شماره تماس: 09129412344

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

Chat on WhatsApp