تماس آیکون۰۲۱-۲۲۲۶۷۰۰۸

۰۲۱-۲۲۲۶۷۰۰۹

ساندویچ پانل آلوزینک

پانل آلوزینک
نصب ساندویچ پانل

ورق آلوزینک مقاومت بیشتری نسبت به ورق‌های فولادی دارد و از ابتدا زنگ نمی زند و طول عمر بیشتری نسبت به ورق‌های دیگر دارد.

55% آلومینیوم، 43.4% روی و 1.6% سیلیکون در ترکیب با آلوزینک استفاده می شود.

ساندویچ پانل با ورق آلوزینک به دو نوع سقفی و دیواری تقسیم می شود. در انواع سقف، ورق آلوزینک به صورت کلاف وارد می‌شود و پس از تغییر شکل و پله پله شدن ورق (ورق ذوزنقه‌ای نورد شده) در تولید ساندویچ پانل استفاده می‌شود. ورق‌های آلوزینک از پیش رنگ شده به صورت رول شده در ساندویچ پانل دیواری وارد دستگاه شده و فوم به وسط آن‌ها تزریق می‌شود.

رنگ بندی ورق آلوزینک ساندویچ پانل

ورق آلوزینک در رنگ‌های متنوع با سوپر پلی استر کوره‌ای در قسمت خارجی 25 میکرومتر، رنگ پرایمر کوره‌ای 7 میکرومتری از داخل (برای چسباندن فوم به ورق) متر و در ضخامت‌های 0.5، 0.6 و 0.7 میلی‌متر بر اساس ساندویچ پانل سفارشی مشتریان تولید می‌شود.

انواع ورق آلوزینک

 پانل آلوزینک

انواع ورق آلوزینک بر اساس مقاومت بسیار بالا در برابر خوردگی و سایش، سختی بسیار بالا، انعطاف‌پذیری و شکل‌پذیری بالا، منعکس کننده نور و حرارت قوی و مقرون‌به‌صرفه بودن نسبت به سایر ورق‌ها دارای کیفیت بالاتری است.

از ورق آلوزینک در ساخت ساندویچ پانل دیواری ، سقفی و سردخانه ای و فلاشینگ استفاده وتولید میشود . استفاده از آلوزینک باعث بیشتر شدن عمر ساندویچ پانل در مقایسه با ورق‌های گالوانیزه میشود و رنگ آن مانند رنگ خودرو بوده و به صورت کوره‌ای و حرارت دیده هست که و باعث می‌شود لایه ای شود و نفوذ آن در مقابل رطوبت و احتمال اکسیده شدن بسیار کاهش یابد .

انواع پوشش‌ها :

  1. دو رو ورق
  2. یک رو ورق یک رو فویل
  3. یک رو ورق نایلون
  4. یک رو ورق یک رو کاغذ
  5. دو رو نایلون
  6. دو رو کاغذ
  7. دو رو فویل
 پانل آلوزینک

نوع فوم استفاده شده معمولا فوم ساندویچ پانل پلی اورتان سخت و با دانسیته 40+2 kg برمتر مربع هست .

ضخامت پانل‌های سردخانه ای 10cm ، 12/5cm  ، 15cm ، 18cm ، و 20cm هست . و همین طور طول پانل‌ها بسته به نوع پروژه و سفارش مشتری از 2m تا 12m قابل تغییر هست .

پانل آلوزینک هم در دو نوع سقفی و دیواری قابل سفارش و خرید است. همچنین برای مشاهده رال رنگی ساندویچ پانل می‌توانید به مقاله رال رنگی انواع ساندویچ پانل مراجعه کنید.

مطالب جدید ساندویچ پانل

انواع درب

درب ریلی سوله

کانکس

کانکس انباری

مقالات

نکات ضروری در حمل و نقل ساندویچ پانل

مقالات

متعلقات ساندویچ پانل

سوله

سوله LSF

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مرکز پانل ساید بار

محصولات ساندویچ پانل

Chat on WhatsApp