ساندویچ پانل سقفی پنج گام

ساندویچ پانل سقفی پنج گام
نصب ساندویچ پانل

امروزه برای سقف انواع سازه از ساندویچ پنل سقفی استفاده می‌شود. از کاربرد های اصلی ساندویچ پانل سقفی می‌توانیم به سقف سوله، سقف ساختمان و… اشاره کرد.

به صورت کلی ساندویچ پانل سقفی به دو دسته طبقه بندی می‌شود این دو دسته یعنی فوم پانل سقفی و ورق پانل سقفی سبب ایجاد مدل های مختلف و کاربری های متفاوت در ساندویچ پنل های امروزی شده اند.

اما اگر می‌خواهید در مورد پانل سقفی اطلاعات بیشتری کسب کنید پیشنهاد میکنیم به مقاله انواع ساندویچ پانل سقفی مراجعه کنید.

ورق سقفی پنج گام

ساندویچ پانل پنج گام در اصل نوعی از مدل ورق ساندویچ پنل است که در عرض مفید خود دارای پنج لبه یا گام است که برای مناطق مختلف کاربرد دارد.

برای مثال از ساندویچ پانل پنج گام برای شمال کشور و مناطقی که بیشتر بارندگی دارند مورد استفاده قرار میگیرد، باران و برف زمان باریدن بر روی سقف هایی پانل با ورق پنج گام سبب می‌شود تا آب برو روی سازه سبب سنگینی سقف نشود و به سرعت خالی شود.

همچنین کاربرد دیگر این مدل ساندویچ پانل در مناطق باد خیز است که می‌تواند در مقابل باد های شدید جلوگیری کند و استراکچر سوله یا سازه شما را حفظ کند.

قیمت ساندویچ پانل پنج گام

قیمت ساندویچ پنل سقفی پنج گام بستگی به نوع انتخابی، ضخامت ورق مورد نظر شما، رنگ ورق مورد نظر و از همه مهم تر متراژ خرید شما دارد. پس به صورت کلی قبل از این که کاربری شما را بدانیم و نوع ورقی که میخواهید خریداری کنید نمی‌توانیم قیمتی دقیق از ساندویچ پانل با ورق پنج گام را برای شما عزیزان در داخل وب سایت قرار بدهیم.

مشاورین فروش ساندویچ پانل مرکز همواره در تلاش هستند تا مشکلات شما عزیزان را در این زمینه بر طرف کنند تا به راحتی بتوانید محصول مورد نظر خود را به راحتی خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید ساندویچ پانل

مشاوره و خرید ساندویچ پانل

کارشناس فروش رادفر

کارشناس فروش: خانم رادفر

شماره تماس: 09356387008

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

کارشناس فروش لواسانی

کارشناس فروش: خانم لواسانی

شماره تماس: 09129412344

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

Chat on WhatsApp