انواع ساندویچ پانل سقفی

انواع ساندویچ پانل سقفی
نصب ساندویچ پانل

در این مقاله از مرکزپانل به معرفی و بررسی انواع پانل سقفی می‌پردازیم و کاربرد هریک را برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد تا در حین خرید بتوانید با توجه به نیاز خود پانل ساندویچ سقفی را خریداری کنید.

به صورت کلی ساندویچ پانل سقفی را می‌توانیم به دو بخش تقسیم کنیم.

فوم انواع ساندویچ پانل سقفی

تمام خواص یک ساندویچ پنل در فوم های آن است پس فوم یکی از اجزا مهم و جدانشدنی از این مصالح ساختمانی مدرن می باشد. فوم ها می‌تواند باتوجه به نیاز شما خریداری شود، فوم پلی یورتان و فوم اکس‌پی‌اس از متداول ترین فوم ها در ساندویچ پنل سقفی می‌باشند.

ورق انواع ساندویچ پانل سقفی

پس از فوم از اجزا مهم دیگر پانل ورق یا همان پوشش دو طرف فوم است. ورق ها می‌توانند از نوع آلوزینک، گالوانیزه یا آلومینیوم باشند اما نکته اصلی در این بخش است که پانل های سقفی در نوع ظاهری ورق یک تفاوت دیگر با ورق پانل دیواری دارند که در ادامه به شما این تفاوت را توضیح خواهیم داد.

گام های ورق ساندویچ پانل سقفی

گام ها انواع مختلفی دارند سه گام پنج گام و… گام ها بسته به نوع سازه و شرایط جوی انتخاب می‌شوند، به صورت کلی باید گفت گام ها به شیار های روی ورق ساندویچ پانل سقفی گفته می‌شود که کمک میکنه سازه شما در شرایط آب و هوایی مختلف مقاومت بهتری داشته باشد.

ساندویچ پانل سقفی سه گام

پانل سقفی سه گام بر روی ورق آن دارای سه شیار است برای مطالعه و اطلاعات بیشتر در رابطه با ساندویچ پانل سقفی سه گام می‌توانید به مقاله مراجعه کنید.

ساندویچ پانل سقفی پنج گام

پانل سقفی پنج گام همان طور که از نام این مدل مشخص است بر روی ورق پانل سقفی پنج شیار وجود دارد/

برای مطالعه بیشتر و کسب اطلاعات در رابطه پانل سقفی پنج گام می‌توانید به مقاله مراجعه کنید.

جمع بندی

اگر هنوز هم در شناخت انواع ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری دچار مشکل هستید و یا نمی‌دانید که چه نوع پانلی مورد نیاز سازه شما می‌باشد می‌توانید با مشاوران مرکز پانل در ارتباط باشید تا شما را در زمینه خرید ساندویچ پانل راهنمایی کنند.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید ساندویچ پانل

مشاوره و خرید ساندویچ پانل

کارشناس فروش رادفر

کارشناس فروش: خانم رادفر

شماره تماس: 09356387008

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

کارشناس فروش لواسانی

کارشناس فروش: خانم لواسانی

شماره تماس: 09129412344

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

Chat on WhatsApp