ساندویچ پانل پیچ مخفی

ساندویچ پانل پیچ مخفی
نصب ساندویچ پانل

به پانل هایی که در حین نصب از اتصالات ، یراق آلات یا همان پیچ ها در ظاهر آن قابل مشاهده نباشد را ، ساندویچ پانل پیچ مخفی می‌گویند.

شرکت (مرکز پانل) همراه با تکنولوژی روز دنیا همواره در راستای تهیه جنس مرغوب ساندویچ پانل های پیچ مخفی با مواد با کیفیت خوب در تلاش است که به شما عزیزان بهترین نوع ساندویچ پانل های موجود در سطح بازار را ارائه کند.

زمان تحویل ساندویچ پانل پیچ مخفی بستگی به مقدار سفارش مشتری دارد که با توجه به این موضوع که تیم ما امروزه با پوشش دادن 32 استان ایران و در بازار های خارجی در حال رقابت است .

علاوه بر این، پانل های مورد استفاده در دیوارها به صورت ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی هم در بازار ایران موجود است پیچ های مخفی ظاهری کاملاً زیبا و فلت گونه ای می‌سازد.

پنل های موجود در مرکز پانل قابلیت این را دارند که در داخل ساختمان امکان اجرای به صورت طولی و جانبی را با توجه به ساخت و ساز فراهم می کند.

پانل ها پیچ مخفی موجود در مرکز پنل قابلیت جدا سازی(demontage) را دارد و سپس می‌توان آن را مونتاژ کرد، مزایای این نوع پنل از لحاظ اقتصادی به صرفه است و زیبایی مثال نزدنی دارد ، کاربرد ساندویچ پانل پیچ مخفی به گونه ای است که به طرز قابل توجهی هزینه های شما عزیزان را کاهش می‌دهد.

پیچ مخفی پانل
نمونه پیچ مخفی پانل

مزایای پانل پیچ مخفی

ساندویچ پانل پیچ مخفی به دلیل ویژگی های متعدد فنی می توان به عنوان پانل هایی نام برده شوند که با ضخامت بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند، اما در زمان نصب پانل باید توسط تیم های متخصص شرکت ما انجام شود که برای این نوع پروژه ها آموزش کامل را دیده باشند و مجهز به تجهیزات لازم برای پیاده سازی باشند.

پانل های پیچ مخفی را می توان به صورت افقی یا عمودی و یا حتی هر دو دریک طرف را با استفاده از راهکارهای فنی مناسب نصب کرد.

علاوه بر مزایای اقتصادی استفاده از پانل ها در مقایسه با سایر مصالح ساختمانی با صرفه جویی در مصرف انرژی دارای مزایای استهلاک بیشتری هستندبه لطف عایق حرارتی از طریق بررسی مقادیر هدایت حرارتی مواد، صرفه جویی حاصل می شود از عایق حرارتی به راحتی می توان به طور مقایسه ای تعیین کرد.

ساندویچ پانل پلی اورتان کیفیت بهتری در ضریب انتقال حرارت نسبت به سایر مواد عایق حرارتی مشابه دارد و در نتیجه باعث عایق بالا می شود.

حتی تولید برق را می توان با وسایلی ممکن کرد از قرار دادن نورگیرهای خورشیدی بر روی پانل ها علاوه بر زمان حمل و نقل و هزینه ها، از آنجایی که ساندویچ پانل سبک است و بار کمتری را به سیستم باربر سازه منتقل می کند، هزینه های اساسی ساخت را نیز کاهش داده و تاثیر مثبتی دارند.

پانل ها علاوه بر امکان استفاده طولانی مدت، تعمیر و نگهداری کم هزینه ای نیز دارند. مدرن پوشش‌های روی پانل‌ها، پایداری ساندویچ پانل‌ را امکان‌پذیر می‌سازد، زیرا آنها در برابر سطوح بالا محافظت می‌کنند از خوردگی و اشعه ماوراء بنفش خورشید پانل ها را حفاظت می‌کنند.

پیچ مخفی پانل
نمونه پیچ مخفی پانل

 نحوه تولید پانل های پیچ مخفی

معمولا ورق های استفاده شده از جنس ورق گالوانیزه یا (فولادی) را با ضخامت استاندارد 0.5*0.5 میلی متر باید استفاده کرد.

پوشش عایقی آن باید روی 150-275 گرم بر متر مربع باشد.

محافظ بعدی یک پوشش رنگ کوره ای مخصوص پانل است.

محافظ فوم پلی استر در داخل باید 7-25 کیلو چگالی داشته باشد.

محافظت از پلی استر خارج هم از 25-150کیلو باید چگالی داشته باشد.

پرکننده پلی اورتان 40-50 کیلوگرم بر متر مکعب تنظیم را تهیه شود.

برای تولید علاوه بر چگالی، به شکل سطح فلزی نیز بستگی دارد و ضخامت مواد پرکننده باید با پانل ها به راحتی تناسب داشته باشند که درهنگام پیاده سازی به مشکلی مواجه نشوید.

پانل های پیچ مخفی این قابلیت را دارند که به عنوان پوشش سقف و دیوار ساختمان ها کاربرد عالی و تقاضا بسیاری داشته باشند که درواقع جزء ایده آل ترین مصالح ساختمانی همیشه نام برده می‌شود که می توان آن را در تمام کارخانه های صنعتی، آزمایشگاه یا صنعت نظامی اجرا کرد.

علاوه بر این، با استفاده از ساندویچ پانل پیچ مخفی می‌توان در تمام فصل ها از آن استفاده نمود. شما می توانید با استفاده این نوع مصالح ساختمانی صرفه جویی در زمان کرده و از لحاظ هزینه ای هم بسیار مقرون به صرفه است.

ساندویچ پانل پیچ مخفی موجود در مرکز پانل در ابعاد استاندارد ساخته می‌شوند و معمولا به طول های 18 متر در ساختمان ها می‌رسد.

در پیچ مخفی پانل های دیواری و سقفی را می توان در مدت زمان کوتاهی نصب و راه اندازی کرد. بهترین زمانی که برای نصب دیوار نیاز ، 10 دقیقه در متر مربع است که زمان نصب قابل توجهی به خصوص در ایران می‌باشد.

برای دیوارها نیز حدوداً 8 دقیقه در متر مربع زمان نصب مورد نیاز می‌باشد در پانل پیچ مخفی تا سازه ها به خوبی به هم متصل شوند؛ ساندویچ پانل پیچ مخفی عایق صدا بسیارخوبی است و حتی عایق حرارتی خوبی هستند که بسیار مقاومت بالایی دارند. دیوارها و سقف ها را قابلیت این را دارا هستند که به راحتی قابل حمل باشند.

ساندویچ پانل ها پیچ مخفی را می‌توان در هرموقعیتی به حالت های گوناگونی مثل عمودی، افقی یا زاویه دار نصب نمود.

قیمت و نتیجه گیری

با توجه به نوسانات قیمت ارز و گران شدن مواد اولیه (Material) می‌توانید با شماره تلفن مشاورین مرکز پنل تماس حاصل فرمایید تا همکاران به شما عزیزان بهترین خدمات را ارائه کنند.

می‌توان نتیجه گیری کرد این نوع پانل ها یعنی ساندویچ پانل پیچ مخفی در نما هیچ پیچی به نمایش نمی‌گذارد که از زیبایی آن کاسته نشود و هم به دلیل فوم عایقی مرغوبی که تزریق شده بسیار دوام بالایی دارد که برای ساخت و ساز در مکان های مرطوب ، حرارتی پیشنهاد می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید ساندویچ پانل

مرکز پانل ساید بار

مشاوره و خرید ساندویچ پانل

کارشناس فروش لواسانی

کارشناس فروش: خانم لواسانی

شماره تماس: 09129412344

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

کارشناس فروش رادفر

کارشناس فروش: خانم رادفر

شماره تماس: 09356387008

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

Chat on WhatsApp