پروفیل F

calendarتاریخ انتشار: سپتامبر 19, 2022
writer-maleنویسنده: ادمین
speech-bubble-with-dots تعداد نظرات:0
نصب ساندویچ پانل

پروفیل یکی از اجزای به کار رفته در زیرسازی و نصب ساندویچ پانل می‌باشد که دارای انواع مختلفی است و همچنین برای اتصال پانل ها به یکدیگرمورد استفاده قرار میگیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع پروفیل می‌توانید به مقاله بروید.

پروفیل ها به طور کلی به دو دسته پروفیل ساختمانی و پروفیل صنعتی تقسیم ودسته بندی میشوند؛ و دارای 3 روش تولید به نام های نورد سرد، نورد گرم و نورد مرکب که تلفیقی این دو روش قبلی است، می باشد.

پروفیل F یا F47 یکی از پرمصرف ترین قطعات در سقف کاذب می باشد و با قیمت های متفاوتی در بازار موجود می‌باشند و برای خرید بهترین کیفیت با مجموعه ما تماس بگیرید.

پروفیل F با استفاده از روش تولید نورد سرد و با شکل دهی ورق های فولادی گالوانیزه تولید می شوند و دارای ابعاد و ضخامت مختلفی دربازار فروش دارند؛ همچنین این پروفیل یکی از اجزای اصلی برای زیر سازی سقف های کاذب می‌باشد و به عنوان های سازه باربر در قسمت فوقاني سقف كاذب و سازه پانل خور مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پروفیل f همانطور که از نامش پیداست ظاهری شبیه به حرف f انگلیسی دارد و به عنوان پایه نصب می شود و ساندویچ پانل ها جهت نصب داخل آن قرار میگیرند.

در هنگام خرید پروفیل F حتما باید به ضخامت پروفیل توجه داشته باشید؛ برای اطلاعات بیشتر در این باره با ما در این مقاله همراه باشید.

پروفیلF

انواع پروفیل های ساختمانی

پروفیل های ساختمانی دارای انواع مختلفی میباشند که  ما امروز می خواهیم درباره یکی از مهم ترین و پر مصرف ترین آنها  یعنی پروفیل f صحبت کنیم.

پروفیل F یکی از پرکاربرد ترین پروفیل ها میباشد و با ضخامت های مختلفی در بازار فروش موجود هستند؛ به طور معمول پروفیل ها از جنس فولاد هستد و برای کارایی بهتر و بیشتر از پروفیل F در مناطق مرطوب بهتر است آن را با روش گالوانیزیسیون، گالوانیزه وبا فلز زینک و روی بپوشانیم.

همچنین در ادامه پروفیل های دیگری اشاره کرده ایم

  • پروفیل نورد گرم

این نوع از پروفیل نسبت به مابقی پروفیل ها از استحکام ومقاومت بالایی برخوردار است و به همین دلیل در بیشتر مناطق قابل استفاده هستتند.

  • پروفیل نورد سرد

بیشتر این پروفیل ها دارای مقاطع باز هستند و نسبت به پروفیل های نوردگرم ازاستحکام کمتری برخوردار و دارای ابعاد مختلفی هستند که در بازار فروش موجود می باشند؛ این نوع پروفیل در مصارف سبک بیشترین استفاده را دارند.

کاربرد پروفیل F

از مهم ترین کاربرد های این پروفیل F میتوان به اتصال به صورت مسقیم نبشی های دیواری و گچ برگ ها اشاره کرد.

مزایای پروفیل F

از مهم ترین مزایای پروفیل F میتوان به استحکام بالا و قیمت مناسب و مقاموت بالا و کیفیت عالی آن اشاره کرد.

قیمت

پروفیل های F دربازار فروش دارای قیمت های متوع ومتغیری هستند. برای اطلاع بیشتر از قیمت و اطلاعات بیشتر درباره ساندویچ پانل دیواری، ساندویچ پانل سقفی، ساندویچ پانل اکس پی اس، ساندویچ پانل پلی اورتان و پانل پلی استایرن با کارشناسان و مشاوران ما در مجموعه تماس حاصل فرمایید.


کانکس پیش ساخته

کانکس پیش ساخته یا پیش مونتاژ

چرا از کانکس پیش ساخته استفاده می‌کنیم؟ دلیل اصلی استفاده از کانکس پیش مونتاژ داشتن کیفیت بالا، متراژ بالا، سرعت […]

سوله چیست؟

سوله چیست؟

به زبان ساده، به سازه‌ای که سقف شیب‌دار داشته باشد، سوله می‌گویند. به طور متداول، از سوله‌ها، برای اسکلت ساختمان، […]

هزینه نصب ساندویچ پانل

هزینه و دستمزد نصب ساندویچ پانل

هزینه و دستمزد نصب یا اجرا در انواع مصالح ساختمانی یکی از بخش های اصلی پس از خرید محصول است، […]

نصب ساندویچ پانل سردخانه

نصب ساندویچ پانل سردخانه

نصب ساندویچ پانل سردخانه پس از خرید و انتخاب نوع پانل از بخش های بسیار مهمی است که باید به […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

contact email phone eita chat whatsapp chat