ساندویچ پانل دست دوم

ساندویچ پانل دست دوم
نصب ساندویچ پانل

همان طور که می‌دانید تهیه یک کالای دست دوم علاوه بر داشتن مزایا و صرفه جویی در هزینه‌ها خالی از عیب نیست. در خصوص مصالح ساختمانی پیش ساخته مانند ساندویچ پانل نیز این مسئله صادق است. شاید بسیاری از ما برای صرفه جویی در هزینه‌ها  ساندویچ پانل جز مصالحی است که ویژگی‌های منحصر به فردی دارد و برای بهره مندی از این ویژگی‌ها می‌بایست ساندویچ پانل کارایی و کیفیت اولیه خود را حفظ کرده باشد.

گذشته از این مسئله از ساندویچ پانل در کاربری‌های خاص و ویژه‌ای مانند کلین روم، سردخانه، نیروگاه‌های chp استفاده می‌شود و قطعا برای چنین کاربری‌هایی از ساندویچ پانل دست دوم استفاده نخواهد شد. اما برای سازه‌هایی مانند سوله، کانکس یا ساختمان‌های پیش ساخته می‌توان از ساندویچ پانل دست دوم استفاده کرد.

همچنین ساندویچ پانل دست دوم از هر نوع و دسته‌ای می‌تواند باشد مانند ساندویچ پانل پلی استایرن، ساندویچ پانل پلی اورتان، ساندویچ پانل پشم سنگ و یا ساندویچ پانل اکس پی اس.

ساندویچ پانل دست دوم

نکات مهم برای خرید ساندویچ پانل دست دوم

با توجه به قیمت روز افزون مصالح ساختمانی مانند ساندویچ پانل، استفاده از ساندویچ پانل دست دوم می‌تواند برای یک کارفرما سبب کاهش هزینه‌ها شود. اما نکته حائز اهمیت در مورد ساندویچ پانل و هر کالای دست دوم دیگری کیفیت و ماندگاری آن محصول است. به همین دلیل توصیه می‌کنیم حتما در مورد تولیدکنندگان ساندویچ پانل، سابقه و اعتبار آن برند، دستگاه‌های تولید کننده پانل، تحقیق کنید.

مرحله بعدی توجه به اجزای تشکیل دهنده ساندویچ پانل است؛ ورق و فوم جز اجزای اصلی ساندویچ پانل به شمار می‌رود و شما می‌بایست برای اطمینان از سلامت محصول حتما، زنگ زدگی، خوردگی، پوسته پوسته شدن رنگ ورق ساندویچ پانل را بررسی کنید. مورد بعدی فوم ساندویچ پانل است که نقش بسیار مهمی در ساختار ساندویچ پانل ایفا می‌کند و باید ببینید که آیا فوم ساختار اصلی خود را حفظ کرده یا در اثر حرارت و یا رطوبت دچار تغییر شکل شده است.

ضمن اینکه اتصال ورق‌ها به فوم را نیز باید بررسی کنید تا از چسبندگی خوبی برخوردار باشند؛ چون شما قصد دارید که ساندویچ پانل دست دوم را مجددا اجرا کنید و برای یک بازه زمانی از آن استفاده کنید پس نباید در این فاصله زمانی دچار مشکلات  درزبندی، آب‌بندی و یا جدا شدن ورق از فوم شوید؛ چرا که دوباره مجبور به تعویض پانل‌ها خواهید بود و این مسئله برای شما توجیه اقتصادی نخواهد داشت.

قیمت ساندویچ پانل دست دوم

قیمت ساندویچ پانل دست دوم

توجه داشته باشید که ساندویچ پانل دست دوم یکبار بر روی یک زیرسازی اجرا و نصب شده و برای فروش به عنوان پانل دست دوم این سازه دمونتاژ شده است پس در حین این پروسه طولانی امکان آسیب به پانل‌ها زیاد است بنابراین برای خرید یک ساندویچ پانل دست دوم می‌بایست دقت لازم را داشته باشید. قیمت ساندویچ پانل دست دوم نیز به عوامل مختلفی مانند کیفیت پانل، مدت زمانی که از پانل استفاده شده و موارد غیره بستگی دارد.

اما شاید خرید ساندویچ پانل نو با مصالح ساختمانی سنتی برابری کند اما به دلیل مزایای که برای شما به همراه دارد در طول زمان صرفه اقتصادی خواهد داشت، ضمن اینکه ساندویچ پانل به سرعت نصب و اجرا می‌شود و شما نیاز به صرف زمان طولانی برای اجرای پروژه نخواهید داشت.

خرید ساندویچ پانل دست دوم

پس در نهایت توصیه می‌کنیم از ساندویچ پانل نو برای سازه خود استفاده کنید تا با خیال راحت از کیفیت و کارایی محصول، پروژه خود را نصب و اجرا کنید. ضمن اینکه پیدا کردن یک ساندویچ پانل دست دوم مطابق با ویژگی‌های مورد نظر شما کاری بس دشوار است چرا که هر پانلی با توجه به یک نوع کاربری ساخته و طراحی می‌شود، ابعاد پانل ،ضخامت، نوع فوم و ورق به کارر فته در ساندویچ پانل برای هر پروژه متفاوت است.

در صورت داشتن هرگونه سولا فنی و یا برای اطلاع از قیمت روز ساندویچ پانل با کارشناسان مرکزپانل تماس حاصل نمایید. علاوه بر این برای نصب و اجرای پروژه خود نیز می‌توانید از تیم نصب مرکزپانل کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب جدید ساندویچ پانل

مرکز پانل ساید بار

مشاوره و خرید ساندویچ پانل

کارشناس فروش لواسانی

کارشناس فروش: خانم لواسانی

شماره تماس: 09129412344

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

کارشناس فروش رادفر

کارشناس فروش: خانم رادفر

شماره تماس: 09356387008

ساعات پاسخ گویی: 8:30 الی 20:30

Chat on WhatsApp