چرا ساندویچ پانل محبوب است؟

calendarتاریخ انتشار: سپتامبر 11, 2023
writer-maleنویسنده: ادمین
speech-bubble-with-dots تعداد نظرات:0
چرا ساندویچ پانل خوب است
نصب ساندویچ پانل

ساندویچ پانل یک راه حل خوب برای داشتن یک سازه عایق است. صنعت ساختمان به دلیل مزایای متعددی که دارد به پانل های با کیفیت خوب متکی است. کشورهایی که در آن شرایط آب و هوایی طوفانی با بارندگی زیاد وجود دارد به پانل ساندویچی برای ساخت و ساز نیاز دارند. 

ساندویچ پانل در کشورهای حوزه خلیج فارس از جمله عمان، ایران به خاطر بازار پررونق املاک تجاری و مسکونی به خوبی شناخته شده است. 

پانل های ساندویچ به عنوان یک عایق عالی برای سازه عمل میکند این امر سبب شده است کشور های حوزه خلیج فارس به دلیل داشتن رطوبت بالا از آن برای ساخت و ساز استفاده کنند. 

دوام سازه و در دسترس بودن متریال آن از رایج ترین عوامل برای تکمیل یک پروژه در حال ساخت است. در این مورد خوشبختانه، ساندویچ پانل به ساخت و ساز کمک می کند.

ساندویچ پانل چیست؟

این سوال ممکن است ذهن شما را درگیر کند. ساندویچ پانل نوعی مصالح ساختمانی است. شامل یک هسته عایق سفت به همراه دو صفحه فلزی محافظ است. این امر سبب شده است تا پانل ساندویچی، مقرون به صرفه و دوام خوبی داشته باشد.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با ساندویچ پنل می‌توانید به مقاله مراجعه کنید.

آیا به دنبال مصالح با عایق حرارتی بالا هستید؟

ساندویچ پانل می‌تواند برای شما مناسب باشد. انتخاب یک ساندویچ پانل یک کار هوشمندانه خواهد بود، خواه یک پروژه ساختمانی باشد یا هر پروژه دیگری؛ ساندویچ پانل به کاهش هزینه های شما کمک می کند. علاوه بر این، خطر تشکیل کپک را همراه با رطوبت را کاهش می‌دهد.

عملکر عالی در دمای بالا

به دلیل عملکرد خوب پانل در مقابل آتش سوزی از ساندویچ پانل برای سازه‌ای استفاده می‌شود که حساسیت بالایی به دمای محیط دارد.

پنل هنگامی که در معرض آتش قرار می گیرد، می توانند تا دمای 1000 درجه سانتیگراد را تحمل کنند. اکثر مهندسان و صاحبان ساختمان برای اطمینان از ایمنی کارکنان و تجهیزات داخلی خود، ساندویچ پانل را نسبت به دیگر مصالح ترجیح می دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ساندویچ پانل کند سوز می‌توانید به مقاله مراجعه کنید.

سازه های که با ساندویچ ساخته شدند مقرون به صرفه هستند؛ زیرا مواد اصلی تشکیل دهنده آن در مقایسه با سایر مصالح کامپوزیتی گران نیستند. علاوه بر این، دوام پانل به کاهش هزینه های نگهداری در طولانی مدت کمک می‌کند.

برای خرید ساندویچ پانل و مشاوره سازه خود می‌توانید با تیم نصب و متخصص مرکز ساندویچ پانل ایران در تماس باشید تا شما را با در مراحل مختلف ساخت یک سازه مدرن پنل راهنمایی کنند.


کانکس پیش ساخته

کانکس پیش ساخته یا پیش مونتاژ

چرا از کانکس پیش ساخته استفاده می‌کنیم؟ دلیل اصلی استفاده از کانکس پیش مونتاژ داشتن کیفیت بالا، متراژ بالا، سرعت […]

سوله چیست؟

سوله چیست؟

به زبان ساده، به سازه‌ای که سقف شیب‌دار داشته باشد، سوله می‌گویند. به طور متداول، از سوله‌ها، برای اسکلت ساختمان، […]

هزینه نصب ساندویچ پانل

هزینه و دستمزد نصب ساندویچ پانل

هزینه و دستمزد نصب یا اجرا در انواع مصالح ساختمانی یکی از بخش های اصلی پس از خرید محصول است، […]

نصب ساندویچ پانل سردخانه

نصب ساندویچ پانل سردخانه

نصب ساندویچ پانل سردخانه پس از خرید و انتخاب نوع پانل از بخش های بسیار مهمی است که باید به […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

contact email phone eita chat whatsapp chat